Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ehh.. lemaradtam pár napot, de jókat derültem míg elolvastam :P

IQ: iii.. tényleg.. még nálam a szondád :oops: gondolom ha hiánycik, szóltál volna.. :oops: 8)

Mondjuk kellene már vennem egyet, mert ezzel is pilácsolgat, csak a fogyim legalább kb. jó.

Gsi-re költés.. háát én a benyát kivéve meg tom mondani mennyit költöttem rá.

-- Első nagyobb kiadás, a megvétel után nemsokkal a vezérlés csere(kb.52rongy)

-- Következő egy nyamvadt kátyú utáni károm.. (nem perverzkedni!) (2új gumesz,felni görgőzés+2lengéscsill,toronycsapágyak, lengőkar szillent csere+munkadíjak.. nah ez kb. 100e Ft (kicsit több, mert minden számlára ment.. rávertem az FKF-re, igaz csak egy részét térítették)

-- Aztán jött egy nagy érvágás: légtömegmérő. csergőből egy srác segítségével 72e

-- Első fék csere(brembó-ferrodo) 25e

-- Egy vízcső(hűtő és termo közti)+fagyálló 4200

-- Generátor Hiba(2 csapágy,csúszóérintkező+szénkefék,+munka) 22e

-- Kipuff csere (használtra) 30e

-- Mégegy úthiba... (két motortartó bak, de sajna ez azóta se jó.. nagyon rezeg az egész kocsi.. és ez most nem a "sírós Gsi-s" effekt. Petya is meglepődőtt pár napja. szal ez 16e (utángyártott+munka)

-- Aztán ömlesztve apróságok(olajcserék,szűrőcserék, kuplungbowden,kézifék pofák,luki kapcsoló,vízhőfok érzékelő,rugó csere bontottra :? , gyertya csere, levegőcső+hőm.érzékelő csere, fékolaj csere, stabrúd bekötő csere,+egy vizsga,zöldkártya kombó ez ugy cakli pakli megint egy 100 as

szóval ez összességében.. (egyébként azért írtam be, mert én magam is kivi vok a végére.. még nem adtam össze soha) uhh nem gondoltam volna!! majdnem fél milla nekem is(418e) 9.gif

És ehez jönnek a jó kis 1053177568.gif]http://forum.hwsw.hu/html/emoticons/105317...77568.gif és pont ezért nem bántam meg.. mert nagyon jóóó a feelingje..

valamelyik nap is felmentünk barinőmmel visegrádra bobozni.. 5ig van, és 16:20 körül voltunk Esztergomnál.. (dobogókő felől) 3/4 körül már a bobnál pattantünk ki a kocsiból (és nem száguldoztam ész nélkül,120ig csak rövid rövid időkre)..... Ari volt a lelkem, amikor ahogy elindúltunk fel a bob irányába a kacskaringós úton, egyre kevesebbet beszélt... majd a végén mikor kiszáltunk "uhhh.. ez nagyooon jóóó volt.. tiszta rally.. "

Nah mindegy :oops: 8) :D

Aztec: ejj.. pedig azthittem frankó kis segéded lesz.. lehet mégse bírta? ejj.. ezek a nők.. mindig csak a baj van velük :wink: :D

De rá se ránts.. sok - sok tavasz van még a jégkorszakig :wink: .. legalábbis ahogy mondják... :P

Nah most húzok aludni..

Link to comment
Megosztás:

Laci:

És ezekből mi a "Gsi" jellegű kiadás? Talán az, hogy más autókon nem 52 rongy egy vez.csere, kipuffot is kapsz esetleg kicsit olcsóbban, de azt sem sokkal.

Légtömegmérő is épp úgy van más autóban, épp annyira romolhat el, mint a mienkben, sőt, ha jól emléxem, saját kézzel rontottad el, nem?

Az összes többi épp úgy elb@szódik egy hasonló korú "alap" autón.

Ennyi idő alatt keletkezett egy kábé +20.000-es költséged azért, mert gsi.

Lambdaszonda perpillanat nem kell, majd visítok, ha kitör a szükség.

Link to comment
Megosztás:

ezt láttátok már?

The fourth generation Opel Corsa is to be unveiled at Paris Motor Show in 2006. Recently caught testing, the top of the range Corsa GSI sports biggers wheels, subtlye body kit, lowered suspension and twin exhaust. With a 1.6L 140hp engine the New Corsa GSI will only be available as a 3-door with 5-speed manual transmission. In 2007 expect an OPC version with the 175hp 2.0L Turbo ECOTEC engine.

The 2006 Opel Corsa will be built on GM's latest gamma platform which was co-developed with Fiat. The gamma platform was designed for the subcompact front-wheel-drive B-segment and will find its way into the new Fiat Punto, Chevrolet Aveo and assorted other Lancia models as well.

[left:c86b1b5917]http://www.germancarfans.com/spyphotos/6050519.001/6050519.001.1M.jpg[/left:c86b1b5917]

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.