Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ledobat ? :excl: :(

ja, igaz, hogy a töbség úgy szavazott, hogy ne de ledobták, sok hülye meg megadta a biztosítónak a számát. Nekem is jött levél, hogy küldjek telefonszámot meg címet, hogy könnyeben elérjenek ha én nyerem, mert akik az első nap szavaztak azoknak csak email cím és név kellet a regisztrációhoz. Mivel írták, hogy nem befolyásolja a sorsolást ha nem adom meg így nem is adtam nekik :lol: Az emailt meg ki tudom törölni ha jön tőlük

Link to comment
Megosztás:

te mondod? Ott hagytad a barátodat a sz.rban. Szegény halálra dolgozza magát :lol:

évente 20 napot kibír hogy nem tud aludni munkaidőben

de hisz már van Asztrád :excl: :(

bááz CSabi tegnap vittem el a szelektívet, szólhattál volna elöbb is, nehogy lemaradj palack ügyben

Na van egy hülye a class fm-en inkább ledobatja az autót mikor meg is kaphatná. 3 milkás autót ledobat mert ő arra szavazott és nem akar segget csinálni a szájából. Gazdagság van. Barom.

bizti fent lesz vhol hogy hogy nézett ki ennek inkább én sem adta volna oda csoda h beszélni tud olyan értelmes lény volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.