Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na páran kérték, hogy dobjak már fel képet a terasztetőrőőőőő...hát ittenvane...

...

Még csak lenolajjal kezeltem le, majd valami vörösfenyő színűt szeretnénk...közepén plicarbonát, és direkt jó magas is lett, hogy világos legyen alatta...

Lesz majd még apácarácsos párkányrész is, de az majd csak a sufnibontás után, mert arrafelé folytatódni fog a terasz... :)

Kafa lett :o

Anno nekünk is be lett csinálva, de hiába magas az is, azóta túl sötét van szerintem az előszobában. Sufnibontás időpontot kíváncsian várom :D

Link to comment
Megosztás:

Zsííííír házad van Anti.

Én mondjuk vidéki paraszt vagyok, nagy családi házba nőttem fel, focipálya nagyságú udvarral, de nekem nagyon nem hiányzik, megvagyok a kis panelban :o Érdeke3s aki itt, annak ott a jó, aki meg ott annak meg itt :D :)

Mi laktunk a szülőkkel panelban, aztán kertesben, aztán én külön panelban... én imádom a kertes feelinget, bár egyelőre még a meló több volt mint az élvezet, de jövő nyáron már lesz herevere is... :)

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre a szülőknél tengődöm megint,de én ugyanígy vagyok vele.Nem hiányzik a kert kicsit sem.

Egy kényelmes aknás garázs annál inkább! :o

Nálunk van kert, aknás garázs is (fateromé ), de a gsivel nem tudtam beállni oda soha, faterom a terepjáró ignissel be tud menni, én nem :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk van kert, aknás garázs is (fateromé ), de a gsivel nem tudtam beállni oda soha, faterom a terepjáró ignissel be tud menni, én nem :o

Nekem nagymuternál, 3 utcányira van egy feljárós emelvény, állítható keréktávval, de sajna nem tudok rá felállni, trabira-ladára méretezték és a feljáró tetejénél leérne a kasztni alja.

Bár már nézegettem,hogy a nagyflexxel adok a pofájának és akkor még jó is lehet.

Vagy az egészet elhozom ide a mi udvarunkba,ott úgysem használja senki már,az autószerelő mester elköltözött rég.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.