Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bazs! Ezért cserléted le a caravánt? (Arra emléxem, hogy a 2.0 fogyasztás volt a fő indok)

nem a 2.0 fogyasztása volt a legfőbb indok, mert a cali fogyasztásával nem volt bajom

mondjuk a 8 szelepes legalább 1 literrel kevesebbet fogyasztott

nem jött be a caravan és nem volt kedvem hitelt fizetni

ennyi

Link to comment
Megosztás:

Röviden összegezném:

16v: alul-felül jobban megy, jobban fogyaszt, de drágább. Ha sportoskodni akarsz, ilyet vegyél. Ne sajnáld rá a kis pluszt, szvsz megéri.

8v: lomhább, többet fogyaszt, de olcsóbb venni/fenntartani.

én is 16v-t szeretnék isten igazából, csak nehéz megkimélt példányt kifogni. 8vből több nem széttaposott van. amit vezettem eddig 8v-t az tényleg alulról ment, egyenletesen. a 16v-t meg elkezded nyomni 3000nél, aztán nem birsz leszállni a gázról :P

azzal álltatom magam, hogy a 8v is lehet jó, főleg ha nem hullik szét alattam :? de 16 lenne az igazi.

Link to comment
Megosztás:

ha jól tudom a az áttételek majdnem ugyanazok az 1.4ben és a 2.0ban is, csak a végáttétel különbözik.

tehát ha 90nél "x"et forog 4esben az 1.4, akkor a 2.0is ugyanannyit forog.

végáttétel nem ugyanaz, szal 5ösben lehet különbség.

A végáttétel Andris nem az 5. sebességfokozat áttételét jelenti!!! :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igazán szombat este(éjjel) tudatosult bennem hogy jól döntöttem.Az autó motorja kiváló és már biztos hogy nincs ellustulva.De azért azt hozzá tenném Andris22 nek hogy még arra az autóra is kell költeni ami jó állapotú és ezt ell kell fogadni.

ezt már elfogadtam :D csak mindig attól rémülök meg, hogy telefonba rákérdezek csomó dologra, és a válasz "persze, persze, tip-top minden". hurrá akkor megyek megnézem. a helyszinen kiderül, hogy fél belsőtér hiányzik / én jobban lefényeztem volna / én jobban megheggesztettem volna az alvázat / szar a motor. amire külön rá szoktam kérdezni. mit hisznek? van olyan aki úgy vesz autót, hogy nem nyittatja ki a motorházat?

inkább mondja meg, hogy ez + ez szar az autón. tudomásul veszem, megjavitottam, ha megéri megvenni azt a példányt. és kész.

de lehet ez csak álmomban van igy, és az autóvásárlás nem ilyen. :P

Link to comment
Megosztás:

Milyen méréseket csináltál? Vagy csak érzésre?

csak érzésre

míg városban a calival elmentem simán bő 700 kilométereket, addig az astrával 4-500 között

ha levesszük, hogy a cali tankja egy tizessel nagyobb, még akkor is kevesebbet ment el az asztra

a corsa 40 lityis tankjával megyek annyit, mint az astrával és lényegében ugyanolyan tempó mellett

szóval nekem most ez elég

meg ez is poén autó, csak másban poén, mint az astra volt :P

Link to comment
Megosztás:

EZ a 16v baja, nem a fogyasztás meg a "nyomatékszegénység".

A barom állat gazdái, akik azelőtt voltak.

sztem meg a szelepszám független az állapottól...mind ugyanúgy le van harcolva :?

Andris, te most vagy nagyon sokáig fogsz autót keresni, vagy nagyon nagy kompromisszumot kell, hogy köss, vagy sokkal többet kell, hogy rááldozz

tudod, fogtündér és mikulás csak a mesében!

mellesleg azt figyeltem, hogy az "eszetlen" megindulás nekem sokkal följebb van mint 3000....majdnem 4000nél

Link to comment
Megosztás:

nekem 2 ismerősösm vett gsi mostanság (950 és 800) és azóta költenek költenek rá.... -1ik sem hitt nekem :P

jah ez egy ilyen dolog...én is meglepődtem, hogy fél év alatt mennyi ment rá...pedig semmi olyan vészesen komoly nem volt (nem huzta a belét vgy ilyesmi), sztem az én autóm többé-kevésbé egyben van/volt

Link to comment
Megosztás:

jah ez egy ilyen dolog...én is meglepődtem, hogy fél év alatt mennyi ment rá...pedig semmi olyan vészesen komoly nem volt (nem huzta a belét vgy ilyesmi), sztem az én autóm többé-kevésbé egyben van/volt

kedvencem mikor úgy költ rá az ember h nem is látszik :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.