Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

amúgy meg a biztosító addig semmit nem csinál, mond még nincs ez esetben rendőrségi határozat róla...

Ez az a duma,amivel sok embert bealtatnak.

Én annó nem vártam a rendőrökre,a biztosítónál addig vertem az asztalt,amíg nem cselekedtek.

Én bemennék a rendőrséghez és felelebezznék,bár ha a céged pénzhez jutott a biztosítótól már,akkor kár ezen lovagolni,sajnos a mocisnak van valami "jóakarója" odafent a rendőrpalotában.

Link to comment
Megosztás:

nincsenek barátaim... az utolsóba is csalódnom kellett.. sajnos még olvasni se tudja :o :D :)

Mér ne tudná olvasni? Vasárnap bekötötték neki a netet nem? :)

Ezt a rendőrségi ügyet nem értem. Mi az, hogy elévül ha egyszer csinált valamit. űakkor ha megölök valakit de húzom az időt elévül az is és kész? Én tuti nem hagynám annyiban. Az ilyen köc.ögök ne ússzák már meg állandóan. Bezzeg ha nem céges verda lenne, vagy valakinek a kis szeretett megépített autójába ment volna bele.... Nem beszélve arról, hogy ha megússza felül újra egy másikra és megy tuvább, mondván á simán elrendezhető a dolog. Kicsit megvágják anyagilag meg bekerül a rendőrségi rendszerbe hátha visszatartja a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a rendőrségi ügyet nem értem. Mi az, hogy elévül ha egyszer csinált valamit. űakkor ha megölök valakit de húzom az időt elévül az is és kész?

Igen :D

Annoolvastam, hogy a vagyonosodási vizsgálatoknál hivatkoztak sokan arra, hogy évekkel ezelőtti sírrablásból szerezték a pénzt...metr annak azt hiszem 7 év volt az elévülési ideje és utánna már nem lehetett vele semmi csinálni.... :o

Link to comment
Megosztás:

Igen :D

Annoolvastam, hogy a vagyonosodási vizsgálatoknál hivatkoztak sokan arra, hogy évekkel ezelőtti sírrablásból szerezték a pénzt...metr annak azt hiszem 7 év volt az elévülési ideje és utánna már nem lehetett vele semmi csinálni.... :o

Jó sok Indiana Jones-szal lakunk egy országban! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.