Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De értsd már meg, hogy aki lotust akar venni, annak hiába magyarázod, hogy márpedig az szar, és vegyél jastrat, mert kiröhög. :) Tudod, vehetsz jó durranós mercit, vagy egy új swiftet. Tippelj mondjuk én melyikbe ülnék inkább? :D Nem összehasonlítható a két autó. Máshogy 4m az egyik és másik...

nem is összehasonlítani akartam a kettőt, csak az jutott előszőr eszembe 4 milkáért. Tehát ha veszel egy vasdarabot amire rá van írva hogy lotus de még rá kell költeni kb még egyszer annyit akkor az jó vétel?Vagy veszel egyet ami jó állapotban van 6 ért.

Link to comment
Megosztás:

nem is összehasonlítani akartam a kettőt, csak az jutott előszőr eszembe 4 milkáért. Tehát ha veszel egy vasdarabot amire rá van írva hogy lotus de még rá kell költeni kb még egyszer annyit akkor az jó vétel?Vagy veszel egyet ami jó állapotban van 6 ért.

Összehoztad őket, hogy inkább ez. Valami oka csak volt. Nyilván kell vmi összehasonlítás, hogy kimond, márpedig én jastrat szeretnék. :)

Inkább az utóbbi. :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.youtube.com/watch?v=6_O4G_J3WWU, hogy csak egy példát említsek. Van még a sorban pár ember, köztük Colin Mc(Crash)Rae is.

A semmiért nem nyomnák ennyire Ken-t. :icon13:

Bazeg,hogy neked mindent el kell rontani! :D

Had legyen már egy kis kárömöm. <_<

Egyébként Turán Friciék előtte voltak(7.hely),amíg nem pereceltek egy murva nagyot! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.