Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na skacok akit esetleg érdekel és még emlékszik az esetemre 4 évvel ezelőttről.

a motoros ügy... ma lett határozat és jogerős is lesz nem felebezett senki. nincs priusz és 400.000 Ft a büntetés... 140e bünt. 260e per kltsg.

plusz ügyvéd díj majd ugye. valamint indul a kártérítési per úgy igazán... ott milliókról van szó...

Pffff...

Szép... :) És ilyenkor egyértelmű, hogy behúzza a kártérítést is mi??? Abból az irányból sem lehet újratárgyalni? Vagy nincs is értelme???...

Link to comment
Megosztás:

na skacok akit esetleg érdekel és még emlékszik az esetemre 4 évvel ezelőttről.

a motoros ügy... ma lett határozat és jogerős is lesz nem felebezett senki. nincs priusz és 400.000 Ft a büntetés... 140e bünt. 260e per kltsg.

plusz ügyvéd díj majd ugye. valamint indul a kártérítési per úgy igazán... ott milliókról van szó...

Óbasszzaameg, óbasszameg.....sajnálom

Link to comment
Megosztás:

na skacok akit esetleg érdekel és még emlékszik az esetemre 4 évvel ezelőttről.

a motoros ügy... ma lett határozat és jogerős is lesz nem felebezett senki. nincs priusz és 400.000 Ft a büntetés... 140e bünt. 260e per kltsg.

plusz ügyvéd díj majd ugye. valamint indul a kártérítési per úgy igazán... ott milliókról van szó...

1: bakker.. hogy repűl az idő!

2: Dúúúrva! 4kiló.. lenne belőle pár Konid...

3: hogy is volt anno? Te vezettél, megálltatok a pirosnál,anyósból ki akart szállni utasod, ajtó nyit, motoros repült? (nekem ilyesmi rémlik...)

Hehe.. nemsokára megyek haza.. aluuuudni :)

Link to comment
Megosztás:

1: bakker.. hogy repűl az idő!

2: Dúúúrva! 4kiló.. lenne belőle pár Konid...

3: hogy is volt anno? Te vezettél, megálltatok a pirosnál,anyósból ki akart szállni utasod, ajtó nyit, motoros repült? (nekem ilyesmi rémlik...)

Hehe.. nemsokára megyek haza.. aluuuudni :D

Ő volt az utas...ő szállt ki...nekem így rémlik...

Én is nemsoká végzek, de még nem alszok...ellenben az elkövetkező két éjszakára megnyertem a tulaj rakat haverját... :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ezzel nem igazán értek egyet...Szerintem messze nem áldozott le,csak kicsit többet kell költeni rá.Bár hozzáteszem,hogy mióta kiköltöztünk az astrának semmi baja nem volt(na jó egy AC csere)de a focusnak voltak bajai.Töredékét sem kellett költni rá.

A másik hogy kiváncsi leszek arra a 180LE-re.Meg az élettartamára is...Az áráról nem is beszélve :D

Régóta foglalkoztat az autó csere,de öszintén megmondom hogy 4 millió alatt nem nagyon van jó alternatíva :) felette se sok van <_< :icon13: :lol:

Azért tettem idézőjelbe a mondatom egy részét.

Pont, mint a Mantának, ennek is megvan a maga fílingje. Meg mint a kadetteknek (mindegyiknek, A - E).

Ezek a mai gépek sehol sem lesznek ennyi idősen, mint ezek.

Ja, és én is éjjeles vagyok, végeztem máról, este meg még alszom egy jót bent. -_- mint ma is. Nálunk nem jönnek a főnök haverjai.

Link to comment
Megosztás:

ne sajnáljátok elég ha én :) de azért köszi! a tanulság... sehonnan sem szabad kiszállni ahol fizikailag elfér egy motoros, és skacok akik motoroztok ÓVATOSAN! Magatok érdekében főleg. 25-35kmh val jött ez a kis yamaha anno... a szakvélemény szerint... 400e megy az állának ezt fölösleges támadni ez a minimum bünti.

a kártérítési per még évekig mehet, ott 3 alperes is van, biztosító, volt munkahelyem, én... nem tudom mi lesz ott picit másképp halad. Más bíró stb.

Na igen, koni meg autózások jövőre lehet elmaradnak így. De lehetett volna rosszabb is anno, pl ha a kezemet levágja a motor mikor nyitottam az ajtót stb.

ja igen én voltam az utas álltunk a sorban a piros lámpánál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.