Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mért hasonlítjuk egy 87-es technikához????? :) :D <_<

...

Nem is csak egy 87-es technikához, egy mostani pl. 2.0 TDi is "csak" 150LE mégsem 1.4-et raknak pl. egy Passat-ba.

A nyomaték a nem mindegy. Egy V8 sem sok LE, mégis elcsavarja az alvázat. Pl. egy pörgős vtech sem tudja ezt :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Mert az a múlt ez meg a jelen ? :D <_< :icon13: :lol:

De mi értelme hasonlítgatni, meg, hogy leáldozóban van a GSi-nek?

Ha őszinték akarunk lenni, annak már 15 éve "reszeltek", hisz lassan majdnem mindegyik jángtájmer korba lép. Ennek ellenére van egy varázsa, amit a mai hipercuccok nem fognak tudni megadni. :)

Link to comment
Megosztás:

De mi értelme hasonlítgatni, meg, hogy leáldozóban van a GSi-nek?

Ha őszinték akarunk lenni, annak már 15 éve "reszeltek", hisz lassan majdnem mindegyik jángtájmer korba lép. Ennek ellenére van egy varázsa, amit a mai hipercuccok nem fognak tudni megadni. :)

Azért ezzel nem igazán értek egyet...Szerintem messze nem áldozott le,csak kicsit többet kell költeni rá.Bár hozzáteszem,hogy mióta kiköltöztünk az astrának semmi baja nem volt(na jó egy AC csere)de a focusnak voltak bajai.Töredékét sem kellett költni rá.

A másik hogy kiváncsi leszek arra a 180LE-re.Meg az élettartamára is...Az áráról nem is beszélve <_<

Régóta foglalkoztat az autó csere,de öszintén megmondom hogy 4 millió alatt nem nagyon van jó alternatíva :D felette se sok van :icon13: :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Főleg hogy a gsik 99%a nem tudja már a gyári teljesítményt <_<

Pont erre gondoltam én is B) :)

Jah... Szolgálati közlemény!

Ma, azaz csüt, péntek, szombaton éjszakás vagyok... :D Várok boldog boldogtalant, aki arra jár... :icon13: :lol:

Hehe.. ma most én is éjszakás vagyok :D

De mi értelme hasonlítgatni, meg, hogy leáldozóban van a GSi-nek?

Ha őszinték akarunk lenni, annak már 15 éve "reszeltek", hisz lassan majdnem mindegyik jángtájmer korba lép. Ennek ellenére van egy varázsa, amit a mai hipercuccok nem fognak tudni megadni. :D

Jaja.. a feeling..

És ott van amit Coupe irt.. olyan árban, olyan menetteljesitménnyel mint a GSI, a pénztárcámnak nincs megfelelő alternativa..

Úgyhogy marad a toldozás foltozás.. amig megy, amig szét nem hullik ;) -_-

Szeretem a kis "dögöt".. 7éve vagyunk együtt.. hogy megy az idő?!?!?

Link to comment
Megosztás:

na skacok akit esetleg érdekel és még emlékszik az esetemre 4 évvel ezelőttről.

a motoros ügy... ma lett határozat és jogerős is lesz nem felebezett senki. nincs priusz és 400.000 Ft a büntetés... 140e bünt. 260e per kltsg.

plusz ügyvéd díj majd ugye. valamint indul a kártérítési per úgy igazán... ott milliókról van szó...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.