Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hmm

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/10/1...j_sport-suzuki/

ezekkel az új 1.4 TSI motorokkal kezd leáldozni a GSI-knek... :)

El is hiszem hogy a Suzuki 1.4, 180LE-s turbó motort fog rakni az új Swiftbe. Nevetséges feltételezés. A képet is ha megnézed, ez egy régi ( 2es ) Swiftből VTzett autó.

Én már láttam az új Sport Swift első és hátsó lökösét, igaz nem volt összeszerelve, de messze nem így nézett ki. :D

Link to comment
Megosztás:

El is hiszem hogy a Suzuki 1.4, 180LE-s turbó motort fog rakni az új Swiftbe. Nevetséges feltételezés. A képet is ha megnézed, ez egy régi ( 2es ) Swiftből VTzett autó.

Én már láttam az új Sport Swift első és hátsó lökösét, igaz nem volt összeszerelve, de messze nem így nézett ki. :)

tök min1.. szerintem az 1.4tsi 140le vel is közel van a gsikhez...

Link to comment
Megosztás:

hmm

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/10/1...j_sport-suzuki/

ezekkel az új 1.4 TSI motorokkal kezd leáldozni a GSI-knek... :)

Szerintem meg ennek semmi köze ehhez...ha leáldozóban is jelenleg a GSI, az másnak tudható be szerintem...ezek az autók amiket itt felsorolnak, mind iszonyat drágák, és nem mennek jobban mint egy GSI...gondolj csak egy 180LE-s Cuprára, vagy akár 250LE-vel a Duckyra...

Sokkal rosszabbat tesz a GSI-knek az idő... szép lassan elszáll felettük... :D

Link to comment
Megosztás:

tök min1.. szerintem az 1.4tsi 140le vel is közel van a gsikhez...

Szerintem lesz a régi 1.6os motorból DualVVT és lesz 130Le. Ez lesz a Sport modell. De ha majd hallok biztosat ( bár rtomi hamarabb fog ) akkor majd megírom. :)

Egyébként az új Swift alap ára 4millió forint, szerinted akkor a Sport mennyi lesz? Már 4millából is olyan gsi-t lehet építeni, ami nem csak ezt az új Swiftet alázná le. :D

Link to comment
Megosztás:

El is hiszem hogy a Suzuki 1.4, 180LE-s turbó motort fog rakni az új Swiftbe. Nevetséges feltételezés. A képet is ha megnézed, ez egy régi ( 2es ) Swiftből VTzett autó.

Én már láttam az új Sport Swift első és hátsó lökösét, igaz nem volt összeszerelve, de messze nem így nézett ki. :)

Zsóti, fogadjunk hogy belátható határidő belül lesz ilyen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.