Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pista!

Ha már kikapcsoltad a telefonodat és nem lehet felhívni téged a cím miatt akkor legalább egy telefonszámot küldhetnél.

Ők biztos tudják a saját címüket.

:)

Köszi!

Iziiiiiiiiii.

Telefonomat elhagytam / ellopták.

De ha ekkora lelki törést okoz számotokra, hogy nem válaszolok egy pü-re egyből, akkor legközelebb intézheti más is ámmmmmm..... :D

Link to comment
Megosztás:

Iziiiiiiiiii.

Telefonomat elhagytam / ellopták.

De ha ekkora lelki törést okoz számotokra, hogy nem válaszolok egy pü-re egyből, akkor legközelebb intézheti más is ámmmmmm..... :)

Nem okoz lelki törést de nálunk 8-kor fekszik a gyerek és PC kikapcsol.

Holnap meg nem tudunk odamenni ha nem tudjuk,hogy hol van.

Tudod mi vidékiek vagyunk akik nem rohangálnak nagyfaluba minden nap.

Én kérek elnézést. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem okoz lelki törést de nálunk 8-kor fekszik a gyerek és PC kikapcsol.

Holnap meg nem tudunk odamenni ha nem tudjuk,hogy hol van.

Tudod mi vidékiek vagyunk akik nem rohangálnak nagyfaluba minden nap.

Én kérek elnézést. :)

Erről azzééé olyan sokszor nem esett szó szerintem :D

Hagyjuk már ezt k&#]@ vidéki dumát....úgy mondod mintha mindenki ezt olvasná a fejedre minden áldott nap :D

Link to comment
Megosztás:

mivel még mindig kettes szinkronos így kb úgy megy mint egy kadett gsi...

és tényleg, volt szerencsém raccingolni a veki ellen a cabrioval, nekem nagyon tetszett. Azt hittem sírni fogok már eggyes végén de 3. elejéig eggyet mentünk kb. Így még élvezhető volt nekem is :D a lurdy-árpád híd útvonal. Aztán én nyertem mert önerőből én tudtam csak elmenni a vácira :) :D

Link to comment
Megosztás:

és tényleg, volt szerencsém raccingolni a veki ellen a cabrioval, nekem nagyon tetszett. Azt hittem sírni fogok már eggyes végén de 3. elejéig eggyet mentünk kb. Így még élvezhető volt nekem is :D a lurdy-árpád híd útvonal. Aztán én nyertem mert önerőből én tudtam csak elmenni a vácira :) :D

Képzeld mit kapna egy 20XE Corsától! :D

Link to comment
Megosztás:

Ti miről beszéltek? http://port.hu/rtl_klub/pls/tv/tv.channel?i_ch=5

Ezek a kancsók még nem tűzték műsorra a napolt időmérőt. :)

"A Motorsport Magazin értesülései szerint az időmérő tréninget vasárnap délelőtt 10 órakor (európai idő szerint hajnali 3) rendezik – a versenyzők ezt megelőzően 15 perces szabadedzésen vehetnek részt."

Link to comment
Megosztás:

Ti miről beszéltek? http://port.hu/rtl_klub/pls/tv/tv.channel?i_ch=5

Ezek a kancsók még nem tűzték műsorra a napolt időmérőt. :)

"A Motorsport Magazin értesülései szerint az időmérő tréninget vasárnap délelőtt 10 órakor (európai idő szerint hajnali 3) rendezik – a versenyzők ezt megelőzően 15 perces szabadedzésen vehetnek részt."

Artról, hogy ma már nem tudták megtartani az időmérőt, így marad a holnap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.