Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Több kép esetleg?

Amúgy lehet én vok túl maradi, de nekem ez a müszerfal nem tetszik...olyan üres.. semmilyen... :?

Jah.. és mi az a "Bőborítású kormány" ? :wink: :D

Azért ilyen helyen figyelhetnének erre.. :P

A műszerfal élőben sokkal jobb (260km/h), szerintem sportosságot sugall.

Az ülés meg remekmű , kipróbáltuk egy páran, kényelmes, fogja az embert.

Ezt az autót ismét eltalálták mint az egykori GSI-t

Link to comment
Megosztás:

Több kép esetleg?

Amúgy lehet én vok túl maradi, de nekem ez a müszerfal nem tetszik...olyan üres.. semmilyen... :?

Jah.. és mi az a "Bőborítású kormány" ? :wink: :D

Azért ilyen helyen figyelhetnének erre.. :P

Kicsit olyan túl szögletes a középkonzol.A műszeregység meg .......... szóval.... nem rossz, de megszokást igényelne.Elsőre furi.

Link to comment
Megosztás:

okéj

ha nálam lesz és nem némítom agyon akkor shimán jó!

csak azért vaok besózva mert kocsi lassan goto fényező a cuccos meg benne :idea: nomeg a kihangosítót hekkelném már :D

de csak megoldjuk vhogy :P

A kihangosítóval némi sumák van, mert olyan, mint ha le akarnák nyelni, szal ott még lesz tixteletkör, mire visszakapom, de folyamatban van.

Mindig is sejtettem, hogy faxarági köncsögök, de azért ennyire nem gondoltam volna.Mind1, rajta vok. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tomi pontosítanék!

A 7en jön 1 srác megnézni így az autót (ugye nincs fényezve 1-2 helyen) és ha így elviszi akkor nem is kell mennem akkor mehetünk majdnem bármikor... Ha marad nálam a vas akkor meg minél előbb, mert akkor kap fényt és elötte azt meg kell csináltatnom feltétlenül nomeg a lökös alját le szeretném szedetni pont mint Redi Gnek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tomi pontosítanék!

A 7en jön 1 srác megnézni így az autót (ugye nincs fényezve 1-2 helyen) és ha így elviszi akkor nem is kell mennem akkor mehetünk majdnem bármikor... Ha marad nálam a vas akkor meg minél előbb, mert akkor kap fényt és elötte azt meg kell csináltatnom feltétlenül nomeg a lökös alját le szeretném szedetni pont mint Redi Gnek :wink:

Vettem, értettem! :salute:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.