Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Andris amiket leírtál mind szép és jó csak éppen nem mérvadó. Én a helyedben inkább végigcsekkolnám a karosszéria állapotát,stb amikkel később nagyokat szívhatsz :idea: a kipuff rezonálás,km állása,stb.. sztem abszólut nem mérvadó :wink:

kasztni jó állapotban volt. 1-2 karc. tankbetöltő alatt rohadt. alváz nem rohadt, és nem volt szétbarmolva...

de engem is az aggaszt, hogyha opeles + olcsó is, akkor mért nem csináltatta meg. ott valami simli lesz... :(

Link to comment
Megosztás:

Alapból én amondó vagyok hogy minden javítható... :-)

- A csattogó hidrotőkéket hiába mosod ki, az ugyanúgy fog csattogni, mert a kopásra nem jó a mosás...

- Hogy nem tudja milyen heng fej van rajta (Ami szerintem amúgy tök mindegy) akkor milyen opel szerelő az olyan???

- A havi 800 km még viccnek is gyengusz... :-)

- Kérdés hogy az ajtók azért állnak el, mert törve volt, vagy mert nicns jól beállítva..

- Kipuffogó, vagy hozzáér valamihez, vagy elszállt benne valamelyik lamella...

- alapjáratnak, sok oka lehet...

- hibátlan és törésmentes GSI, nincs, tehát olyat kell keresni, ami olcsóbb és utána megcsinálgatni... vagy 95 utánit... :-)

van még talonban egy GSI, amit meg fogok nézni hétvégén. azt nagyon nagyra tartja a tulaj(de melyiket nem? :( )

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod biztos van valakik a társaságból aki segítene megnézni, és esetleg más szemmel is látja valaki...

Mondjuk spec nekem a hétvége nem jó... :-(

hát ma is vittem egy ismerősöm, mivel szervizben volt az autó, egyből fel is emeltük!

de az jó lenne ha segitene valaki!

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor írd be, hogy, mikor, mit, hol, mennyiért :-), és valszeg jelentkezni fog valaki akinek megfelel az időpont...

legközelebb,

szombat délelőtt dunaújváros, piros GSI16v, naggyon megkimélve :D ... ráér valaki?

kihullik a hajam, mekkora barom vagyok, hogy már megint lemegyek vidékre... :(

Link to comment
Megosztás:

Szerintem most már nem olyan lusta,és a lambda szonda csere után egész jól megy de ez igazán akkor derülne ki ha egy gsivel gyorsulnék. :(

Sonique szerint a régi géped majdnem úgy ment, mint egy GSi, szerinted az új géped, meg jobban, megy, mint a régi, ergo a mostani kb. pont úgy megy, mint egy GSi. :D

Link to comment
Megosztás:

átmérő

csak megnézném, mert nekem a 32es kitakar egy kicsit a műszerekből

Nem tudom hányas a kormány a kocsimban, de a gyári gsi kormány. Ha gondolod nézd meg.

Ami a garázsban rohad, az egy kicsit nagyobb. Ha jól saccoltam.

És 32 mi? 32 centiméter az átmérője a kormánykeréknek?

Link to comment
Megosztás:

Hát ez tök jóóóóóó :-) :-)

Ez tetszik...

Béla!

Amúgy nem te akarsz több mit egy éve hidrot cserélni??? :? -)

Olajcsere 95%ban megoldotta!

Indítás után halkan CICCEG 4-5 sec erejéig, utána csend van. Hideg alatt azt értem, hogy kellemes meleg nyári napon beindítod reggel az autót, akkor cicceg 4-5 sec-t.

Ami érdekes, h mostanában hajnalban, amikor azért szerintem van 0-5 fok, nem szól egy szót sem. Se hidegen, se melegen.

Link to comment
Megosztás:

Ja, mégvalami: megbízható ember állította, hogy amíg hidegen van némi hangja, de melegen nincs, addig nyugodtan használd.

Meg azt is, hogy megfelelő olajjal hajtva a kocsit maguktól nem b@szódnak el.

ha már az olajnál tartunk, GSI milyen olajat szeret?

nem mintha cserélnem kéne egyelőre GSIn :( :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.