Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem FK-k vannak, de nagyon pattog. Nem tudom lehet hogy a gátlók is rosszak ( mellesleg az is FK:D ) de nekem nem tetszik. Szerintem, Koni-t, KW-t, Eibach-ot vagy valami hasonlót vegyél. Kicsit drágábbak, de megéri. :D

Szerintem az FK rugóknak nincs baja... a gátlóik viszont szarok...

Ízlések és pofonok...kinek mi jön be...

Köszönöm a válaszokat.

Az FK rugórol ami rosszat hallottam, és láttam konkrétan, III golf, 40mm ültetés, és ~1 év után még összeült 20-30 mm-ert, és nagyobb uthibánál mindig felütött a lengéscsillapitó, ezt az autót is használták 4 személlyel is.

Még egy kérdésem lenne, csak 30mm-ert szeretnék ültetni,(tudom hogy az kevés, de hát... :wacko: )mennyire szeretik ezek a rugók hogyha 4-en, vagy esetleg 5-en ülünk az atóban?

Felejtös lesz akkor több utas?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat.

Az FK rugórol ami rosszat hallottam, és láttam konkrétan, III golf, 40mm ültetés, és ~1 év után még összeült 20-30 mm-ert, és nagyobb uthibánál mindig felütött a lengéscsillapitó, ezt az autót is használták 4 személlyel is.

Még egy kérdésem lenne, csak 30mm-ert szeretnék ültetni,(tudom hogy az kevés, de hát... :D )mennyire szeretik ezek a rugók hogyha 4-en, vagy esetleg 5-en ülünk az atóban?

Felejtös lesz akkor több utas?

Akkor rakjál bele irmscher rugókat. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Már egy fél évvel ezelőtt is hirdette Gugu, akkor beszéltünk is... most is láttam, hogy ismét eladó... a piros csík eltántorít... ha meg fényezni kellene akkor ott a gyári... :wacko:

Szerintem még piros csíkkal is jól nézne ki. Egyébként meg 1réteg plastidip és voálá :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.