Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már 2300km mentem a robogóval.....Nem kevés 5 hét alatt :D Most hogy be lett állítva a karbi rendesen 2.6L fogyaszt...Így kb 40e sporolok havonta...Azt nem értem ez tavaly,hogy nem jutott eszembe......Télen már megbeszéltam Atival,dobunk rá egy kisebb tuningot,mert azért elég kevés amit most megy,de a fogyi idén kárpotól.Remélem szeptemberben is jó idő lesz,akkor szinte ebben az évben vissza jön a moci ára :wacko: Anti ezt neked is meg kell lépni jővőre :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Már 2300km mentem a robogóval.....Nem kevés 5 hét alatt :wacko: Most hogy be lett állítva a karbi rendesen 2.6L fogyaszt...Így kb 40e sporolok havonta...Azt nem értem ez tavaly,hogy nem jutott eszembe......Télen már megbeszéltam Atival,dobunk rá egy kisebb tuningot,mert azért elég kevés amit most megy,de a fogyi idén kárpotól.Remélem szeptemberben is jó idő lesz,akkor szinte ebben az évben vissza jön a moci ára :wacko: Anti ezt neked is meg kell lépni jővőre :wacko:

Meg fogom! Mondjuk amikor ezt én mondtam nektek, csúnyán lehülyéztetek... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Meg fogom! Mondjuk amikor ezt én mondtam nektek, csúnyán lehülyéztetek... :D :wacko: :wacko:

Az biztos hogy elég bevállalósnak kell lenni,mert sajnos az autósok kretének...de hamar bele lehet jönni.Ráadásúl jó érzés napi 2000ft nyerni :wacko:

Mondjuk nekem nem kell annyit kocsik között menni,mint neked,de van pár szabály amit ha betartasz akkor nem lehet baj :D

Link to comment
Megosztás:

Az biztos hogy elég bevállalósnak kell lenni,mert sajnos az autósok kretének...de hamar bele lehet jönni.Ráadásúl jó érzés napi 2000ft nyerni :D

Mondjuk nekem nem kell annyit kocsik között menni,mint neked,de van pár szabály amit ha betartasz akkor nem lehet baj :wacko:

Igazából a reggeltől nem félek, mert nem gáz... ellenben ha belecsúszok este a sötétedésbe, akkor a Tököli pálya mellett rész elég necces...

Link to comment
Megosztás:

Robi hívott, hogy kész vannak a szúnyoghálók... mondtam, hogy mosmáááá nem keeee, hólapátod kérek helyette... :wacko: :wacko: :D

Nálunk még mindig rengeteg szúnyog van :D Hiába írtják sűrűn.Ráadásúl 1 hete megint magas volt a Duna,ami ismét kedvezet a szúnyoglárváknak :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk vidéken eddig két alkalommal volt szúnyog írtás, pedig Mi is 500mre lakunk a Dunától. Este 20 és 23óra között nem lehet megmaradni kint, mert amint kilépek az ajtón, megtámadnak a szúnyogok és szarrá csípnek. Mire eljutok a garázsomig ( 18lépés kb ) addigra elsápadok a vérszegénységtől. Légy annyi nincs, viszont pók van dögivel. Szerdán bementem a garázsba, már lassan 2hete áll ott a kocsi egy helyben, 5helyen már hozzá volt kötve a garázs oldalához. Pókok dolgoztak... :D Arról nem is beszélve amikor reggel mennék ki a kiskapun és akkora pókhálóba lehet belesétálni, hogy 10percig csak azt tépkedem magamról. Qrvára idegesítő. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.