Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lóri, pls vedd le a képet sokkal kissebbre!! (lásd szabályzat! -> 640x480 max)

ez toldat és nem néz ki rosszul.....de padkára felállás sztem vagy felejtős, vagy marad a tolatós verzió :(

ja, és az autó üvölt egy morcosításért :D

Bocsi a képért legközelebb jobban odafigyelek, hogy mekkora.

Amúgy az az érdekes, hogy a toldat 25E, utángyártott Gsi első lökös pedig 30E, hát ez kicsit érdekes :shock: :shock: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap reggel történt:

Lánchíd, Roosevelt téri oldal. Már épp kanyarodnék fel a hídra mikor

az egyedül ácsorgó rendőr kiint. Pedig tök rajta voltam az elöttem

levö autón de hát ő halált megvető bátorsággal majdnem a két

autó közé lépett. Na mindeggy bekötve nem voltam gondoltam itt

pénz befizetés lessz az amúgy is mostanság semmiből. Ki szállok

és látom rendőrünk egyedül és szipog:

-Jogsit forgalmit kérném egyszerű ellenörzés.

-Ön is meg van fázva? -mondom

-Miért ön igen?

-Mint az állat nem látszik? -közben pedig távoldtam tölle

-Na akkor oda se adja a papírjait viszlát! Csak arra voltam

kíváncsi, hogy a rendszám valódi e!

-Valódi

Hát ennyi, rendörön még nem lepődtem meg ennyire soha de

tetszett a szitu.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy rászálltak a matrinyarendszámra?

Lehet bizony! Ezt csak megerősíteni tudom... 1 hónapja volt hogy egy héten 4x állítottak meg (ebből volt olyan hogy 1 nap 2x) és a rendszámom miatt kötözködtek... Nem is értem ezeket! Ha nem lenne valódi, igazi és legális akkor nem is lenne rajta mert fizetné a fene a bírságot!

Link to comment
Megosztás:

ma újabb GSIt vettem szemügyre:

az autó egy opel szervizes emberé, szóval elvileg minden kéznél volt ami kellhet. az óra 118ezret mutat, de azt nem ő tekerte vissza... mind1, mondjuk elhiszem. :( az autó alja a hátsó törés ellénre nagyon jó állapotban van, szinte nem is rohad, és a törés se látszik. kivül a csomagtérajtó eláll picit az egyik oldalt. az még fura volt, hogy mind2 ajtó elállt kicsit, de törve nem volt csak a háta, és oldalt sem látszik törés nyoma :D

belül is egész jó az autó, klimás, és még az is müködik...

igazából 3 dolog nem tetszett.

1. hidegen inditottuk a motort, hidrotőke hang, ami bemelegedés után is ugyanúgy megmaradt. sajna. azt mondta, hogy ez nem számit, és hogy viszonylag olcsó megjavitani. de ha úgyis opelszervizbe dolgozik, és 10ftból megoldható a kimosás, akkor miért nem tette meg?

2. alapjáraton vezetőülésben ülve rázza a segged az autó, nem tudom jobban leirni. kis gázra eltünik.

3. 3000ezres fordulat környékén berezeg a kipufogó minden fokozatban.

futómü érzésre jó volt, fék is. kuplung ebbe volt a legjobb eddig amit próbáltam, ami nem csoda, mivel nemrég lett cserélve. motor húz rendesen.

ár 930khuf

vélemény? ja, ez már egy utolsó széria lehetett, mert nem elosztós gyujtás van benne hanem a másik. de azt nem tudta megmondani, hogy melyik hengerfej lehet rajta? szerintetek melyik lehet? 93as autó, piros szelepfedél.

engem az a melegen is csattogó hidrotőke frusztrál!! :?

Link to comment
Megosztás:

Alapból én amondó vagyok hogy minden javítható... :-)

- A csattogó hidrotőkéket hiába mosod ki, az ugyanúgy fog csattogni, mert a kopásra nem jó a mosás...

- Hogy nem tudja milyen heng fej van rajta (Ami szerintem amúgy tök mindegy) akkor milyen opel szerelő az olyan???

- A havi 800 km még viccnek is gyengusz... :-)

- Kérdés hogy az ajtók azért állnak el, mert törve volt, vagy mert nicns jól beállítva..

- Kipuffogó, vagy hozzáér valamihez, vagy elszállt benne valamelyik lamella...

- alapjáratnak, sok oka lehet...

- hibátlan és törésmentes GSI, nincs, tehát olyat kell keresni, ami olcsóbb és utána megcsinálgatni... vagy 95 utánit... :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.