Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Írhatod, moderátor :wacko: :wacko:

Viszont most lebukott, már értem miért nincs soha a Pistáról szó. :wacko:

Egyébként Pista vazz, nézegetem invictus képeit, elérek egy képhez, ki az a kopasz ott söpözoliékkal, megnézem jobban, bakker az a Pista. :D

Meg nem ismertelek volna hirtelen ha esetleg eljutok Blitzre és szembe találkozunk :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont most lebukott, már értem miért nincs soha a Pistáról szó. :wacko:

Egyébként Pista vazz, nézegetem invictus képeit, elérek egy képhez, ki az a kopasz ott söpözoliékkal, megnézem jobban, bakker az a Pista. :D

Meg nem ismertelek volna hirtelen ha esetleg eljutok Blitzre és szembe találkozunk :wacko:

:D :D :P ;)

Ó dehogynem :wacko:

Meddig van foglalózva gsi ?

Link to comment
Megosztás:

érdekes, egy-két hét még oké, vagy honap vége.. de hogy 3 honap....

mennyit tett le?

a vételár majdnem felét. Egyébként ha belegondolsz ez így nekem marha jó. Egész nyáron lesz még kocsim sőt tavasszal is még egy kicsit, aztán ha megvan a léje, elviszi, télen keresgélhetem a másikat. Ha meg nem viszi el, nyertem egy valag pénzt azzal hogy gyakorlatilag nem csináltam semmit. :D

Link to comment
Megosztás:

a vételár majdnem felét. Egyébként ha belegondolsz ez így nekem marha jó. Egész nyáron lesz még kocsim sőt tavasszal is még egy kicsit, aztán ha megvan a léje, elviszi, télen keresgélhetem a másikat. Ha meg nem viszi el, nyertem egy valag pénzt azzal hogy gyakorlatilag nem csináltam semmit. :D

én se használnám, de ha igy komolyabb összeggel foglalozta akkor az király...

Link to comment
Megosztás:

én se használnám, de ha igy komolyabb összeggel foglalozta akkor az király...

Ezért mentem bele ebbe a hosszú határidőbe, mert nem 10ezerrel vágta ki a szemem foglaló gyanánt. Egyébként eszem ágában sem lett volna, főleg úgy hogy pont azon a héten jöttek volna pestről megnézni a kocsit. Így most szépen lassan megjavíttatom és hétvégi autónak nyilvánítom. Egyrészt spórolok az üzemanyagon, másrészt pedig nincs meg az esély hogy még egy őz elém rohanjon. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért mentem bele ebbe a hosszú határidőbe, mert nem 10ezerrel vágta ki a szemem foglaló gyanánt. Egyébként eszem ágában sem lett volna, főleg úgy hogy pont azon a héten jöttek volna pestről megnézni a kocsit. Így most szépen lassan megjavíttatom és hétvégi autónak nyilvánítom. Egyrészt spórolok az üzemanyagon, másrészt pedig nincs meg az esély hogy még egy őz elém rohanjon. :D

Őőőőőő, de akkor most egy olyat autót javítgatsz a kapott pénzből, amit elvileg elvisznek nemde ? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Őőőőőő, de akkor most egy olyat autót javítgatsz a kapott pénzből, amit elvileg elvisznek nemde ? :D

igen de a szerződés feltétele hogy a kocsinak járóképesnek kell lennie és ki legyen javítva rajta az esett kár. Csak az elejére költök lóvét innentől, meg etanolra, másra nem. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

igen de a szerződés feltétele hogy a kocsinak járóképesnek kell lennie és ki legyen javítva rajta az esett kár. Csak az elejére költök lóvét innentől, meg etanolra, másra nem. :D

remélem nem járod meg vele...

és akkor pályanapra már kész is lesz?

Link to comment
Megosztás:

remélem nem járod meg vele...

és akkor pályanapra már kész is lesz?

Nem akartam egyébként sem törötten megtartani hogy majd valaki így is elviszi, mindenképpen megcsináltattam volna. Ha már fizetem a biztosítást meg a súlyadót, ne álljon a kocsi.

Elvileg holnap megy a karosszériáshoz. Az remélem hétvégére kész is van. Utána már csak a fényezőhöz kell bejelentkeznem és már gurul is a szekér. :D

Link to comment
Megosztás:

mert manapság autót eladni, nem könnyű

Igen, én is ezzel a tudattal adtam fel a hirdetést. Ketten jelentkeztek is rá, a srácot aki most lefoglalózta félig meddig ismerem is, azért bízom benne valamennyire. Természetesen egy vad idegennel másképp viselkednék. :D

A legrosszabb ami történhet velem, az az, hogy nem veszi meg és ő fizette a javíttatást. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is ezzel a tudattal adtam fel a hirdetést. Ketten jelentkeztek is rá, a srácot aki most lefoglalózta félig meddig ismerem is, azért bízom benne valamennyire. Természetesen egy vad idegennel másképp viselkednék. :D

A legrosszabb ami történhet velem, az az, hogy nem veszi meg és ő fizette a javíttatást. :wacko:

Vagy azt mondja ez így nem jó, az úgy nem jó.

Akkor again mindent.

Link to comment
Megosztás:

Vagy azt mondja ez így nem jó, az úgy nem jó.

Akkor again mindent.

Hát ha így lesz, akkor ugyan az a helyzet mint amit leírtam, a foglaló az enyém marad, ő meg megy haza kocsi nélkül. Írtunk a foglalóról papírt és benne van ha a vevő valamilyen ok folytán nem veszi meg a kocsit, a foglaló az enyém. Mivel nem összegányoltatom a kocsit, egy szava nem lehet majd. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.