Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Wolfi jobb oldalra csak csukló kell v belső ft? Vagy az defaultból 1ben one?

Nekem a jobb oldali féltengely 1ben van.Tehát nem a toldott, ha jól okoskodom,viszont a belső csukló rész iszonyat nagyot lóg.Tehát elvileg az is cserélhető, de mint már említettem, horrorisztikus áron.Bár ez relatív ugye.Szal nekem aránytalanul sok a külső csukló árához mérten, ami ugye 1/4e.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek érdemes üvegszálas koptatót venni az első lökösre (szerintem Reiger utánzat)? Az ára kb. 25E lenne.

koptatóról vagy lököstoldatról beszélünk??

a koptató az van gyárilag a lökös alján (illetve már akién van :( ilyen gumiizé

a toldat az más -> nevében is benne van megtoldod a lökös hosszát előre/lefelé

én szerettem/szeretnék ilyet mert jól tud kinézni de félek akkor már nagyon lent lenne...igy is ha nincs parkolóm a lakótelep mögött akkor át kell mennem egy felhajtón ahol éppenhogy nem ér le az autó :?

Link to comment
Megosztás:

koptatóról vagy lököstoldatról beszélünk??

a koptató az van gyárilag a lökös alján (illetve már akién van :( ilyen gumiizé

a toldat az más -> nevében is benne van megtoldod a lökös hosszát előre/lefelé

én szerettem/szeretnék ilyet mert jól tud kinézni de félek akkor már nagyon lent lenne...igy is ha nincs parkolóm a lakótelep mögött akkor át kell mennem egy felhajtón ahol éppenhogy nem ér le az autó :?

ok ok igazad van a koptatóval kapcsolatban, akkor úgy fejezem ki magam, hogy első löki toldat pl. ilyenre gondoltam.

Ez 25 papír :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.