Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon jó kipuffost tud valaki? Én alapból a Dudás-hoz vinném... Róla sok jót hallotam. Jól dolgozik, tapasztalt és precíz.

Hy!

Ő az a Dudás, aki a XIV.-ben van??? (Bosnyák tér mögött??) :shock:

Ha igen, akkor őróla azt hallottam, hogy elköltözött onnan és már nem műveli a szakmát!

Egyébként Janóékról hallottam sok jót, de én Gyömrőre szoktam kivinni, Horváth kipufogó műhelyébe, vagy ismertebb nevén SPIREX TUNING!

www.spirex.hu

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

nah astra downgrade

1,5 óra alatt kihangosító full uninstall

und kábelezés, hifi,stb... uninstall

new record :(

Mi is hifiztünk ma, beépítettünk haverom verdájába egy komoly JBL mély nyomókat, nagyon f@sza lett :D :D :D

Az enyimnek meg kárpitoztuk a csomi tartó oldalsó burkolat lemezét ami maszek és nagyon király lett. Ezután köv. az alja. 8) 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

A fent említett fotón nem gyári GSI hátsó lámpák vannak, hanem shíma Astra F lámpávelek!Teccikérteni! :mrgreen:

Teccekérteni!!!!!

Mai sikerélmény: igen pörgős és fárasztó három óra munka után, mikor végeztem, kábé tíz percig gondolkodtam, hogy hova a faxba is parkoltam le az autót az V kerben......... A végén már egész be voltam ilyedve, hogy mi lesz, ha nem jut eszembe, mi a francot csinálok?!?!?!?!?

Ti mit tennétek?

Link to comment
Megosztás:

Teccekérteni!!!!!

Mai sikerélmény: igen pörgős és fárasztó három óra munka után, mikor végeztem, kábé tíz percig gondolkodtam, hogy hova a faxba is parkoltam le az autót az V kerben......... A végén már egész be voltam ilyedve, hogy mi lesz, ha nem jut eszembe, mi a francot csinálok?!?!?!?!?

Ti mit tennétek?

Nekem álmomban volt hasonló.. leparkoltam egy helyre.. vmit elintéztem ..

aztán le,és a kocsi sehol.. elkezdtem keresgélni, és az istenért nem találtam..

Amikor felébredtem az volt az első, h kinéztem, megvan-é még a paripa.

Link to comment
Megosztás:

Ma este 8 felé elpicsáztam a hungária krt-on egy sportos kinézetű (motort nem tudom) civic-et, majd az üllői nem kátyús szakaszán egy cside-csoda tuning 4-es golfot (legalábbis spoiler ügyileg hülyére volt tuningolva, ordítós kipufogó, állatnagy fellni, stb.).

Mivel már egy pár hete nem nyomtam komolyabban a kocsinak, nagyon jó fílingem volt utána.

Link to comment
Megosztás:

Andris, ezek az autók már igen-igen sok mindenen mentek keresztül (vagy rajtuk ment át sokminden :( ) ugyhogy semmin ne lepődj meg :D

na jó, de létezett ilyen változat, vagy ez már megint egy összegányolt autó, amit romjaiból épitettek fel, és mivel nem találtak akkor épp bontóban elektromotort, beletettek egy kurblisat!???

fontos lenne minél előbb megtudnom, mert holnap mennék megnézni(illetve ma azaz vasárnap) és potyára nem mennék le megint vidékre.

Link to comment
Megosztás:

na jó, de létezett ilyen változat, vagy ez már megint egy összegányolt autó, amit romjaiból épitettek fel, és mivel nem találtak akkor épp bontóban elektromotort, beletettek egy kurblisat!???

fontos lenne minél előbb megtudnom, mert holnap mennék megnézni(illetve ma azaz vasárnap) és potyára nem mennék le megint vidékre.

Az én vasamban sincs semmilyen elektromos kütyü.Hamarosan lesz.C20NE a gyöngyöm, s bár a forgalmi szerint 92-es, mégis minden alkatrészén a 91.08.-havi gyártású alkatrészek vannak.Viszont ahogy néztem, komolyan nem volt nyomorgatva a gép, csak le van hajtva.Most éppen ezen melózok, hogy újra élvezhetően használható legyen.De én úgy gondolom, hogy ezeknél is volt GL version.De az 100, hogy a C20XE-k már komolyan felszerelt verdák voltak.Szal ha egy olyanban nincs ilyesmi, akkor ott sztem v.mi nagyon nem kóser.

Link to comment
Megosztás:

...de én úgy gondolom, hogy ezeknél is volt GL version.De az 100, hogy a C20XE-k már komolyan felszerelt verdák voltak.Szal ha egy olyanban nincs ilyesmi, akkor ott sztem v.mi nagyon nem kóser.

Nem hinném hogy lett volna belőlük "GL", ugyanis a GSi maga egy felszereltségi szint, ami tartalmazza a sportüléseket, fordszámmérős műszerfalat meg miegymást amitől egy GSi az ami, viszont történetesen ezt a felszereltségi szintet csak C20NE meg C20XE motorhoz adták. Ezt támasztja alá az is hogy létezett Caravanból is GSi. Viszont ehhez a felszereltségi szinthez is feláras volt már az elektromos ablak, ezért fordulhat elő hogy némelyikben nincsen. Az már más kérdés, hogy elég népszerű extra lehetett, ha a GSi-k 98%-ban benne van.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az enyém sajnos a 2%-ban van.Volt. :(

De sem'baj, majd pótolom, bár valszeg ez az e.ablakban kb. ki is merül majd.A többi, mint pl. ABS, szervó, stb. benne van.

Apámé C20ne omega, CD kivitel, metálbordó fényezés, plüsskárpit, elektromos tükör, kézi ablak, kézi tetőablak, elöl-hátul ködlámpa. Szervokormány.

Szóval szvsz nem lehetetlen, annyira nem logikus dolog ez a felszereltség téma.

De csak óvatonsan azzal a vásárlással :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.