Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tegnap mértek nálunk a felüljárónál egy zsír új fehér vw golfból.. persze a listán nincs rajta....

viszont mára a listnán van csak 20 hely megjelölve... :rolleyes:

Én csak 13-at számoltam.

Pénteken délelőtt amikor mentem le a vízhez, 2 helyen mértek: M3-on befelé, és M7-en kifelé ahol a 60-as tábla van a Budaörsi végén.

Plusz egy Lanti x 2 méretű rendőr irányította a forgalmat az Andrássy végén a Deáknál, emiatt fél órát töltöttem az Andrássyn, szuperjó volt.

Link to comment
Megosztás:

Én csak 13-at számoltam.

Pénteken délelőtt amikor mentem le a vízhez, 2 helyen mértek: M3-on befelé, és M7-en kifelé ahol a 60-as tábla van a Budaörsi végén.

Plusz egy Lanti x 2 méretű rendőr irányította a forgalmat az Andrássy végén a Deáknál, emiatt fél órát töltöttem az Andrássyn, szuperjó volt.

Nem a rendőr miatt tán, az alkotmány utca 1x1 most + péntek délután :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Agy######t kapok,amikor elsőként indul és elrajtolja magát! <_< Van még mit tanulnia,elizgulja sokszor a dolgokat.

Jaja, gondolom őt is bosszanthatja. De mondták előtte is, hogy a rajtolás a gyengéje, meg még a kocsi sincs meg olyan régóta.

Meg gondolom talán egy olyan is benne lehet, hogy nem akar nagyon még az elsők közötti csatározásokba belemenni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaja, gondolom őt is bosszanthatja. De mondták előtte is, hogy a rajtolás a gyengéje, meg még a kocsi sincs meg olyan régóta.

Meg gondolom talán egy olyan is benne lehet, hogy nem akar nagyon még az elsők közötti csatározásokba belemenni :rolleyes:

Kár hogy a Brno-i futam pont a BW alatt van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.