Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

CS-röl a rendőr topicból..érdekes.. de ez is mint minden más törvény nyakatekert számomra....

"De ha a törvény mindenkire vonatkozik, akkor ők is tartsák be..

18/2008. (IV. 30.)GKM rendelet II fejezet 1.1.4 pont a) alpontban a törvény rögzíti a sebességmérők követelményei között: "Legyen képes dokumentálni a szabályszegést elkövető gépjárműveket oly módon, hogy a szabályszegés észlelését és a felvétel elindításást megelőző időtartamban , legalább 15 másodpercnyi eseményt rögzítsen". Tehát a szabálysértést megörökítő kép elkészítése előtt 15 másodpercet rögzíteni kell az autótól. Erre a törvényre hivatkozva nyertek már pert..."

Link to comment
Megosztás:

Nem örülnék neki :rolleyes:

De komolyan kérdeztem...mert ha kapsz egy fotót akkor bemész az illetékes kapitányságra videót nézni egy stopperrel, hogy megvan e a 15sec a mérés előtt?

az első fotó amit meg tudok nézni 17:17:36kor készült az uccso pedig 17:17:51kor

nem tudom amúgy.. lehet velük szívózni de úgyse fogunk jól járni...

Link to comment
Megosztás:

Nem örülnék neki -_-

De komolyan kérdeztem...mert ha kapsz egy fotót akkor bemész az illetékes kapitányságra videót nézni egy stopperrel, hogy megvan e a 15sec a mérés előtt?

most hogy ennyit beszéltünk róla, meg is jött a 45k-s csekkem..... <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát meg lehet nézni a neten a képeket... ha van ügyiratszámod meg rendszámod...

poliszhun?

most hogy ennyit beszéltünk róla, meg is jött a 45k-s csekkem..... <_< :rolleyes:

Erre meg azt tudom mondani vigasztalásul, hogy örülj hogy nem a Vekivel voltál és nem 120 :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.