Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bevallom én is csak azért, mert bevartzsebű GSi-s vok, és kedden voltam a ferenciek terén, ott ismerem az újságosokat, ők meg engem, és mondták h jött új T&S, és már adták is.. mondom ide vele, megnézem.

És ma reggelre meg vissza kellett adnom, úgyhogy iziben végigolvastam..

Mi van a kühlmiterbigyuluszoddal? megnézted már?

Link to comment
Megosztás:

akor Te nyertél :(

nekem ez kivét volt amúgyolyan havi 25-30ban megszokott állni a párszáz sms+csacsogás....

Tomi kössszönöm az infót :wink:

Kijött a múlt havi telefonszámlám (privát!)

2db borítékban - itt már gyanús volt a dolog.

Laza 16 oldalas számlarészletezés, összesen 28 óra kimenő hívás és 3x db SMS, pár MMS, és némi roaming...

Ez megállt csekély 30 kemény magyar forintból...

Kíváncsi lennék, ezek után milyen lett a céges :D

Link to comment
Megosztás:

persze, ráérsz, mint mondtam 4ig tutti dolgozom.

Amit nem mondtam még: tegnap este sikeresen vizsgázott a vasam minden gond nélkül. Megdícsérték műszaki állapotát ami kicsi szívemnek nagyon jól esett. No meg a brigád aki vizsgáztatott jól meg is sasolta :(

A hibákat amiket otóklubban hozzámvágtak megnézettem velük és minden rendben volt: nem volt 30%os fékerőeltérés a hátsó féken, a lengőkarcsuklóm mind2 hibátlan állapotú volt amit a klubban azonnal cseréltetni akartak.... stb sorolhatnám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.