Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

92es gsi16v-nek vajh mi lehet a _gyári_ gumi/abroncs mérete? tisztázni szeretném mielőtt veszek valami téligumit.....

gumikiraly.hu-n meg gumibolt.hu-n is azt irják, hogy a gáyri méret 185/60r14....sztem ilyen gsi gyárilag nem nagyon volt

a kézikönyv azt irja h. pl a 185/60r14 az jó téliguminak

Link to comment
Megosztás:

nah nekem csak ennyire fújt ki

Mostmát szinte biztos vagyok benne, hogy valami repedés vagy tömítés probléma okozza ezt a leállást és ingadozást.

Végig kell nézetnem az egészet, az elejétől a végéig és szerintem megoldódik a probléma. De akkor már ha esetleg le kell szedni a leömlőt bejátszik egy olajteki tömítés csere is.

Nagyon jó kipuffost tud valaki? Én alapból a Dudás-hoz vinném... Róla sok jót hallotam. Jól dolgozik, tapasztalt és precíz.

Link to comment
Megosztás:

Csabi nekem attól fújt ki ennyire a kipuffsornál, mert a kipuffosok cibálták össze meg vissza mikor csinálták a full rendszert. Nomeg a moci mikor kap egy kakajót ugye a bakok hagyják mozogni és rántott 1et a rencceren... Én tettem be flexibilis tagot így ez a probléma is meg lett oldva, mert gyárilag nincs a dzsieszájban :wink:

Link to comment
Megosztás:

/usr :(

Wolfi kedd shimán jó, mondtam emiatt dontP.

7főn mejen kocsi 2 mozaik street utána jó vagyok.

A kihangosító jöhet és meg nagyon hálás lennék ha nékem adnád :D

Viszoint ha még1x magánszámról hívsz és nem azt mondott Wolf vagyok bazz, akkor kecsóig fogok rohanni és a telefontársasággal átíratom a kijeleztetett nevet :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Viszoint ha még1x magánszámról hívsz és nem azt mondott Wolf vagyok bazz, akkor kecsóig fogok rohanni és a telefontársasággal átíratom a kijeleztetett nevet :( :D :D

A céges telónak sajna ez az egy átka van, az előnye pedig, hogy gátlástalanul sokat lehet recsegni olcsóé! :D Mit olcsóé! Ingyééé! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.