Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor a V 0 lenne, ha megáll... Vagy csak kitakarták, "gyári hibás" a készülék, nehogymár bizonyíték legyen, hogy ők is többel haladtak....

Akkor lenne alul a V-nél érték nem? Jó volna tudni.

Bár lehet, hogy éppen megállt, de attól még közlekedett. :D

Amúgy ez Dabason volt?

Link to comment
Megosztás:

nem mondtam, hogy benne vagyok...

milyen L... én csak válaszoltam Stefan feltevésére, mert ismereteimszerint ha vmi ki van kapcsolva akko nincs érték, ha meg dolgozik, de nincs mérhető érték, akkor vagy --- vagy 0 nak kéne lenni... úgy általánosságban elfogadott kijelzéseket figyelembe véve .

Na visszanéztem... ha 222 méterre nem volt oldó tábla, akkor jó nagy hülye ha tényleg az a mozgó jármű sebessége...

amúgy sztem nem ritka az hogy a rendőr "húzza" a többieket... aztán ez van...

De ha ennyire érdekel mi micsoda, majd megkérdezem a rendőr barátomat, hátha ő tudja...

Na ha ennyire benne vagy, akkor mi az L ? :D
Link to comment
Megosztás:

5000000 EUR??? ^_^ :P

na ne szójjá be jó :D Na de komolyan jóval magasabb árakon futnak kint az ilyen gépek, mint nálunk, tehát ez elég kamu szagú. Amúgy tetszik. Lehet hogy kellene megint egy A vectra, ezzel a kadettal nem tudok megbarátkozni ;) De most csak a bordó let veci van fent, amit már elég rég árulnak.

Link to comment
Megosztás:

na ne szójjá be jó :D Na de komolyan jóval magasabb árakon futnak kint az ilyen gépek, mint nálunk, tehát ez elég kamu szagú. Amúgy tetszik. Lehet hogy kellene megint egy A vectra, ezzel a kadettal nem tudok megbarátkozni :P De most csak a bordó let veci van fent, amit már elég rég árulnak.

van eladó ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.