Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az valami amerikai stílusú kutyaház? :rolleyes: Elég érdekes a tető "szerkezet" rajta. ;)

István úgy csináltatta, én meg levettem róla a mintát, és megcsináltam magam... amúgy duplafalú, 5cm nikecellel bélelt a kettő között, alul felül mindenhol, tető levehető, nyitható, de medence valóban nincs... :D

Link to comment
Megosztás:

Az valami amerikai stílusú kutyaház? :rolleyes: Elég érdekes a tető "szerkezet" rajta. :D

Szegény kutya...se klíma,se medence a kecójához...micsoda prosztó élete lehet. :D

De lábtörlője van! ;)

Illetve ott van a kert közepén a kis kör medence nyomvonala :D

Nem semmi meló.. nem rossz...grat!

Én csak tapétáztam, festegettem,meszeltem, picit vakoltam, kisebb vizes melót csináltattam panelban, de az is elég volt :D

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi meló.. nem rossz...grat!

Jah...és hozzáteszem, hogy mindezt 11 nap alatt... :rolleyes:

Ma este még lealapozom a falat, holnap még egy kör finomglett, aztán másnap becsiszol, és festés... hétvégén konyhabútor, és parketta, aztán egy kis pihi... a többit kicsit később...

Link to comment
Megosztás:

LED-es izzókkal valaki képben van? Tervezem, hogy mindent lecserélek ledesre a kecóban... angel eye-s nem lesz azért... ;)

Elkezdtem belemászni, hogy mi, merre, mennyi... meg vannak a határai, hátrányai, de a fogyasztása verhetetlen...

Egy idő után biztos visszahozza az árát,de megéri befeketetni ennyit? :rolleyes:

Majdnem 10x annyiba kerül,mint egy energiatakarékos izzó.

Félsz a sötétben? :D

Inkább pár takarékos izzó ahol sokat használsz,esetleg a konyhába tennék a spottok helyére ledet. :D

Persze hangsúlyozom...szerintem. :D

Link to comment
Megosztás:

7+5 spot van a nappali részen, 6 az előszoba részen, és 3 a bejárati ajtó felett... Első sorban ezeket oldanám meg ledes motyóval... ebből tulképp több mint 10 folyamatosan ég, ha otthon vagyunk, és az áruk sem olyan vészes már, főleg ha a megtérülést is nézed fogyasztás terén... azért nem mindegy éves szinten, hogy 3W, 9W, vagy 50W muzsikál folyamatosan szorozva a működő lámpatestek számával...

Led - 3W - kb 35W halogénnek felel meg, 3200 HUF/db

Ezen felül lesz még lámpa az étkező és a konyha felett (valamilyen még nem tom), illetve körben a konyhabútor "korona" részéről belógatva (5 db)

A kertvilágításhoz is energiatakarékos két "refifélét" vettem, egyelőre jó az amíg kitaláljuk, hogy is legyen a kert...

7 db GU10-es házam van, szóval azokba csak izzót kell cserélni, a többinél komplett megoldást kell kitalálni...

Link to comment
Megosztás:

7+5 spot van a nappali részen, 6 az előszoba részen, és 3 a bejárati ajtó felett... Első sorban ezeket oldanám meg ledes motyóval... ebből tulképp több mint 10 folyamatosan ég, ha otthon vagyunk, és az áruk sem olyan vészes már, főleg ha a megtérülést is nézed fogyasztás terén... azért nem mindegy éves szinten, hogy 3W, 9W, vagy 50W muzsikál folyamatosan szorozva a működő lámpatestek számával...

Led - 3W - kb 35W halogénnek felel meg, 3200 HUF/db

Ezen felül lesz még lámpa az étkező és a konyha felett (valamilyen még nem tom), illetve körben a konyhabútor "korona" részéről belógatva (5 db)

A kertvilágításhoz is energiatakarékos két "refifélét" vettem, egyelőre jó az amíg kitaláljuk, hogy is legyen a kert...

7 db GU10-es házam van, szóval azokba csak izzót kell cserélni, a többinél komplett megoldást kell kitalálni...

Érzetem én,hogy csak a spotok helyére akarsz ilyet. :D

Így más a leányzó fekvése,ha betudsz invesztálni,akkor hajrá. ;)

Gabó!

Nem tudsz nekem leszállófényt szerezni? :D

Egy MiG-21-esé van,de kettő kellene a ködlámpához! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.