Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyelőre ott tart a dolog, hogy átbeszéltük, hogy hova kell nekik kábel, és én onnan oda vittem nekik, mindent a falban, szirénának kint, minden fut a központhoz szálanként...

Első körben úgy volt, hogy mindenhol lesz nyitás és mozgás is, de ez végül le lett redukálva mindenhol mozgásra, és egy két helyen nyitásra is... lesz hozzá távirányító is, meg egy falikezelő... na én kb ennyit tudok róla elmondani... ha mindenhol lett volna nyitás érzékelő is akkor az plusz 10 érzékelőt jelentett volna még... az árat azonban még ezekkel együtt mondta a csávó... 157e... 500 HUF az őrzés/hó 1 évig, utána 3.500/hó 1 évig... szal két év hűséges így ezzel az árral...

Ez jó ár,remélem nem ledes kezelőt kapsz ennyi pénzért már. :devlish:

Az őrzésbe beletartozik a vonulás is vagy csak telón szólnak,hgy gáz van?

Link to comment
Megosztás:

Ez jó ár,remélem nem ledes kezelőt kapsz ennyi pénzért már. :devlish:

Az őrzésbe beletartozik a vonulás is vagy csak telón szólnak,hgy gáz van?

Jönnek is, 1 órát biztosítják a helyszínt is, kérésre akár a tulajjal is bemennek, illetve ha kapnak kulcsot és engedélyt akkor egyedül is...

Link to comment
Megosztás:

Az....de ettöl még lehet jó ;) :lol: :lol:

Gondolom,hogy emiatt olcsó :devlish:

Én már nem hiszek semminek.

Anno a BFgoodrich-re is mindenki azt mondta szar,de nekem bevált.Mindkét gépen az van.

Ha jól tapad ki a francot érdekel,hol csinálták,nem? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.