Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hankook K 105öt vettem a focusra,eddig bevált.......Az egyest végig tekeri,de kettesben betapad rendesen(pedig van nyomaték bőven :lol: ).Esőben is jó volt,nem csúszott.....Puha gumi,és nem túl hangos :devlish:

Viszont az astrára,vagy

ilyet vennék,hankook rs2

vagy ilyet toyo cf1

ez sem rossz toyo T1R

Csak ezek biztos eléggé kopnak,cserébe viszont jól tapadnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy biztos Fulda Carat Exelero-t ne vegyél. Szárazon még csak-csak, de ott sem a legtutibb, esőben viszont nagyon szar. Múltkor 3ban, 80nál nyomtam teli gázt és akkor is megcsúszott és nem tócsán úszott fel, hanem sima nedves aszfalton mentem, nem is a fehéren, hanem a sötét szürkén. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Egy biztos Fulda Carat Exelero-t ne vegyél. Szárazon még csak-csak, de ott sem a legtutibb, esőben viszont nagyon szar. Múltkor 3ban, 80nál nyomtam teli gázt és akkor is megcsúszott és nem tócsán úszott fel, hanem sima nedves aszfalton mentem, nem is a fehéren, hanem a sötét szürkén. :devlish:

Nekem anno Fulda Carat Extremo-m volt. azzal nem volt ilyen gond.. egész tűrhető volt.. és ha jó a táblázatom, talán 2 évet és 30e km-ert bírtak.. (új gumeszok)

Háá nem tom még mi legyen.. azé köszi az infókat! asszem alszok még rá egyet.. kettőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mennyit hallgattam anno tőletek, hogy mekkora fos a hankook, aztán most meg mindenki azt vesz... :lol: :lol:

Nekem volt téliben még annó az 1.6os Astrán virsli Hankook IceBear, 175/70 R13 vagy valami ilyen mérete volt, de jobban fogott, mint az erre a télre vásárolt 195/50 R15os Falken HS439. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Laci, 1 a lényeg : ne kapkodd el :devlish: :lol: :lol: :lol:

:lol: ;) ;)

Éjszaka 01:45-ig csempéztem a konyhát... most melózok kicsit, aztán este fugázás, festés, holnap festés még egyszer, aztán hétfőn jön a konyhabútoros haverom, és csinálja a konyhát... alakul a dolog, de most a sok meló miatt kicsit be fog lassulni a tempó... bár a lényegi részével meg vagyunk, a héten bevehető lesz az alsó szint úgy ahogy... jah... a legfincsibb az volt, hogy bevéstem 180m riasztókábelt... :P A kezem mint egy kőművesé ;)

Majd teszek fel képeket valamikor...

Link to comment
Megosztás:

Nem röhög... :devlish:

Kiváncsi leszek a végén mennyiből jösz majd ki a lakásriasztóval és milyet adnak a helyi "kollegák".

Épp most csináltak volt lakótársamnak otthon,Ópusztaszerre rejasztót.Jókat vigyorgok a sok "hozzáértőn",olyan alapvető hibákat követnek el,amit a suliban az első órákon tanítanak már. :lol:

Remélem nálad olyas valaki csinálja,aki ért is hozzá és nem csak ugatja a szakmát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi leszek a végén mennyiből jösz majd ki a lakásriasztóval és milyet adnak a helyi "kollegák".

Épp most csináltak volt lakótársamnak otthon,Ópusztaszerre rejasztót.Jókat vigyorgok a sok "hozzáértőn",olyan alapvető hibákat követnek el,amit a suliban az első órákon tanítanak már. :devlish:

Remélem nálad olyas valaki csinálja,aki ért is hozzá és nem csak ugatja a szakmát. :lol:

Egyelőre ott tart a dolog, hogy átbeszéltük, hogy hova kell nekik kábel, és én onnan oda vittem nekik, mindent a falban, szirénának kint, minden fut a központhoz szálanként...

Első körben úgy volt, hogy mindenhol lesz nyitás és mozgás is, de ez végül le lett redukálva mindenhol mozgásra, és egy két helyen nyitásra is... lesz hozzá távirányító is, meg egy falikezelő... na én kb ennyit tudok róla elmondani... ha mindenhol lett volna nyitás érzékelő is akkor az plusz 10 érzékelőt jelentett volna még... az árat azonban még ezekkel együtt mondta a csávó... 157e... 500 HUF az őrzés/hó 1 évig, utána 3.500/hó 1 évig... szal két év hűséges így ezzel az árral...

Link to comment
Megosztás:

Nem elég a jelszó??? :lol: :lol:

Jah de azért majd arra figyelj, hogy biztos jól üsd be, mert pont múlt héten szedtek ki egy rétinégert egy ágyneműtartóból... mondták neki, hogy jöjjön ki, és amikor elindult (keze a felhajthatós ágyneműtartó peremén) akkor 3an ugrottak rá az ágyra... a csávónak agyrázkódása lett, és 8 ujja ripityára tört... :lol: A hüvelykujjával még pont tudná túrni az orrát, ha odaférne a kötéstől a fejéhez... :lol: ;)

Nagyon jó haverom a helyi diszpécserek főnöke... hát vannak sztorik... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.