Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma olvastam egy tesztet az Autopiac eheti számában a GSI-ről.A MI GSI-nkről.Hát mit ne mondjak.Már megint egy kitűnő 1.8 16V-s verdát teszteltek, az ECo mocik jellegzetes hibáinak felhántorgatásával.Mi lenne, ha végre egy normális autót választanának tesztalanynak?Mert nálam a GSI 2.0-nál kezdődik.Elnézést az 1.8-asoktól.Sza ha reális képet akarnának kapni, akkor király lenne, ha végre ilyet keresnének.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Igen de annak is ezer meg 1 baja lenne.

Anno a totálkáros interjút és tesztet sem értettem mikor itt és ott a rakat tuned és helyre renovált gape akkor minek szednek ki 1 olyat amit full leszarnak.... :roll:

akinek nem megy a videjó ajánlom ssh 2 anot serv és onnan go2 net.

fél délelött ezt teszteltem :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem ott rendben volt, viszont a GSI maszkot egy picit meg kellett erőszakolnom, hogy felmenjen, mert eláll a lökös alján.Lehet, hogy ott van a kutya elásva nékem.Szvsz lehet, hogy a lökösödet egy picit meg kell majd fabrikálni, legalább is a felső részét, hogy jó legyen az illesztés.

Link to comment
Megosztás:

okéj

akkor not para csak nem értettem a dolgot.

szal ha megnézed a képen a lámpa alatt a maszknak a kiálló részei ami megy be a lámpa alá pont elkerüli a lökösön lévő likakat....

a legújabbat ma kezdte a kocsim: reggel mocitető nem nyilik.

az ugye hüeség h nyúlna a bowden? mert sehogy nem akart nyilni, csak ha a nyító kallantyúnál elkaptam a bowdent és kijjebb rántottam....

akkor újabb konzekvencia: nem hallgattam Redire és nem vágattam le a szarfogó részét a lökös alján. Nu az le is rántotta a lökös maj'nem mikor komppal jöttem át... de nem rántotta le hanem a vonószem takaró mellett inkább elrepedt. Ebből kifolyólag 1ik éjjel autóztam nem keveset vonószemtakarót keresve, mert az kiesik most shimán :roll: :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

az jó kis 7végi prg.

:roll:

Gondolod, hogy körbe autózom az összes bontót jheladó után kutatva? :()

Van TEL :wink: érdeklőd h van-e náluk azt ha egen és lehet proba akkor GOda:)

Van egy bontó a Tinódi utcában ott múltkor így vettem külső hőmérő egységet. Kipróbáltuk h az-e a probléma. Az volt, és hoztam is egy ezresért :wink: Olajszintjeladót megkérdeztem újonnan 17körül van, bontós 4et mondott rá. Ez ebben az esetben nem is olyan mindegy!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.