Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért nem akarom kivenni más autójából, mert félek, hogy nem derül ki azonnal, hogy mi a baj...kellene pár napig tesztelni

Azt én se akarom, de ha Patyi teszi be pár percre próbából amíg rádugja vmi gépre az ok. Nahogymá hetekig kelljen tesztelni egy konfigot, azért vannak a gépek hogy kimérjék mif@sz

Link to comment
Megosztás:

Kasznival mizu?

Amúgy bármikor szólsz (főleg ha előre) át tudok gurulni a szarommal (tudod ami 8at eszik :P ) és akkor tudtok csereberélni. Csak jó maradjon a végén az enyém :lol:

Átlagban 7-7.2 eszik a kocsim,pedig nem szoktam kimélni :lol: :lol: ;)

Nincs is értelme lecserélni ;) :devlish:

Mondjuk lassan nekem is kellene egy kicsit költeni rá.Kuplungot kell cserélni,nyári gumit kellene venni,meg pár apróságot...Nem hittem volna hogy bírni fogja,a napi 100-200km-t :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért nem akarom kivenni más autójából, mert félek, hogy nem derül ki azonnal, hogy mi a baj...kellene pár napig tesztelni

Toljatok rá OP-com-ot és élő adatból lehetne látni,mi is az amit cserélni kell. :devlish:

Ha más nem menj ki Danihoz törökbálintra.

Link to comment
Megosztás:

Aszontad Tahitótfalunál jártok be. Komp gondolom Q drága, de nem lehet velük vmi havidíjas megoldást megdumálni? Vagy nincs értelme?

A normális komp Horányból megy át Dunakeszire....Ez jó is lenne,csak 23000ft a havi bérlet.Akkor érné meg ha 1 bérlet jó lenne mindkét autóra,de ezt nem lehet kibulizni.Ha napi jegyet veszel az nagyon drága.Időben nem sokkal jobb,mert várni kell a kompra,meg nem biztos hogy nyáron felférsz rá.Tény hogy km-ben kevesebb úgy 25-30al...de ha kiszámolod jobban jössz ki ha körbe mész :devlish:

Link to comment
Megosztás:

A normális komp Horányból megy át Dunakeszire....Ez jó is lenne,csak 23000ft a havi bérlet.Akkor érné meg ha 1 bérlet jó lenne mindkét autóra,de ezt nem lehet kibulizni.Ha napi jegyet veszel az nagyon drága.Időben nem sokkal jobb,mert várni kell a kompra,meg nem biztos hogy nyáron felférsz rá.Tény hogy km-ben kevesebb úgy 25-30al...de ha kiszámolod jobban jössz ki ha körbe mész :lol:

De így is megéri ott lakni :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A normális komp Horányból megy át Dunakeszire....Ez jó is lenne,csak 23000ft a havi bérlet.Akkor érné meg ha 1 bérlet jó lenne mindkét autóra,de ezt nem lehet kibulizni.Ha napi jegyet veszel az nagyon drága.Időben nem sokkal jobb,mert várni kell a kompra,meg nem biztos hogy nyáron felférsz rá.Tény hogy km-ben kevesebb úgy 25-30al...de ha kiszámolod jobban jössz ki ha körbe mész :lol:

De így is megéri ott lakni :devlish: :lol: :lol:

Értem köszi :lol:

Az én parám (de főleg Nórié) az volt amúgy amikor elmentünk arra sétálni hogy valamelyik kóbor dög nehogy betámadjon. Nem szok lenni ilyen eksön?

Link to comment
Megosztás:

Hát másképpen nem tudom leírni. Olyan mint amikor a csapágyban homok van, befújtam délután WD40el, hátha az kicsit kihozza belőle a dzsuvát. lehet hogy csak ebben a monszunos időben, telement vízzel. :devlish:

azért azt úgy finoman megjegyezném, hogy a WD40 oldja a zsírt olajat stb nem csak a dzsuvát. Lehet nem tettél jót neki ezzel. Mondjuk ha a fordulaton emelsz nem tudom miért hallgat el a ropogás hisz semmi köze nincs hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Értem köszi :devlish:

Az én parám (de főleg Nórié) az volt amúgy amikor elmentünk arra sétálni hogy valamelyik kóbor dög nehogy betámadjon. Nem szok lenni ilyen eksön?

Tényleg nagyon sok kutya mászkál az utcán...Valamiért itt ez a szokás :lol: Én se szeretem,nem tudok elmenni a kutyámmal sétálni,mert mindig balhé a vége.De szerencsére vesztesen még nem jöttünk ki,egy csatából sem.Szerintem írni fogok egy levelet az önkormányzatnak,hogy büntessék meg a kutyák tulajdonosait.Bár kétlem hogy sokat számítana a levél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.