Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mesélhetnél :)

ide nem mertem beirni mert úgyis moderálva lett volna......

lényegében nem is tom mit kéne még írnom róla, egy ne fehér kadett kábrióban volt Tökölre járt ki vele a gyerek azt monta h ment úgy mint egy xe megfelelő beállítással......(vállalja is a beállítást csak nekem ugye a céébe lenne de az még arrébb lesz így most kell a zsé)

1.8-as gyújtás hozzá kábelek trafó

köszörült tengely

Valamelyik nap hazaugrok mert ugye ott van és megnézem mi van még hozzá ami emlitésre méltó lehet....

Link to comment
Megosztás:

Tökölön végre sikerült valami használható időt mennem. 4 Borbettel ugyanúgy. és itt érdekes nem pattogott a kocsi eleje elindulásnál, mint lacházán. Nem tudom mi lehetett ott a gond. :)

szerk.: jah a jobb oldali oszlop vagyok én. :)

Na ez már egy átlagos GSI-hez való idő...

Az elpattogás sok mindenből adódhat...

Azért a 20km/h-s hátszél az sokat segít ám... :D

Link to comment
Megosztás:

Na látszik,hogy nem értek én ehhez! :D

Igazad van, lehetne még rajta javítani, de majd szerintem már csak jövőre. Életem második gyorsulási versenye volt, nem vártam csodát. De ahhoz képest szerintem elég jó lett. :)

A hátszél meg minden autónál jelen volt és a C20NE motoros kipakolt A Corsát, meg a gyári 5ajtós piros C20XE Astrát fogtam. :)

De majd a következő lacházai opeles gyorsulásra már viszek normális felniket normális gumikkal. Aztán ott kiderül.

Meg állítólag ( subi mondta) hogy a lacházai és a tököli időmérés is különbözik. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, lehetne még rajta javítani, de majd szerintem már csak jövőre. Életem második gyorsulási versenye volt, nem vártam csodát. De ahhoz képest szerintem elég jó lett. :)

A hátszél meg minden autónál jelen volt és a C20NE motoros kipakolt A Corsát, meg a gyári 5ajtós piros C20XE Astrát fogtam. :)

De majd a következő lacházai opeles gyorsulásra már viszek normális felniket normális gumikkal. Aztán ott kiderül.

Meg állítólag ( subi mondta) hogy a lacházai és a tököli időmérés is különbözik. :D

Igen... Tökölön valahogy mindig jobb idők születnek... sokan azt mondják, hogy ez is amolyan csalogató dolog...mert szeretnek jobb időt menni az emberek... :D

Link to comment
Megosztás:

Igen... Tökölön valahogy mindig jobb idők születnek... sokan azt mondják, hogy ez is amolyan csalogató dolog...mert szeretnek jobb időt menni az emberek... :D

Mind1, majd jövőre Lacházán megpróbálom megint aztán kiderül, hogy tényleg csalnak-e. :)

Egyébként ott a kommentátor srác nem tudom hogy ki volt, de csöppet sem volt annyira unalmas mint lacházán. Néha mondott poént, volt hogy hallgatott elég sokáig, de szerintem kommentátornak jobb mint a Frenki. :) Persze ez magánvélemény és no offense. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ott a kommentátor srác nem tudom hogy ki volt, de csöppet sem volt annyira unalmas mint lacházán. Néha mondott poént, volt hogy hallgatott elég sokáig, de szerintem kommentátornak jobb mint a Frenki. :) Persze ez magánvélemény és no offense. :D

Anno még amikor nem voltak barmok nálunk,volt a pályán driftnap és szlalomverseny is.Ott Varga "roma" Zoltán és Kőváry Barna tolták a rizsát.Ak ismeri a két fazont eltudja képzelni milyen dumát toltak. :)

Link to comment
Megosztás:

gyári 5 ajtós XE nincs is. asszem :) :)

nekem úgy rémlik hogy van gyári 5 ajtós XE, de mind1

Most hétvégén is alakítgattam a vadászrepülőt, már elektromossan lassan tökéletes, a kipörgésgátló nem működik mert a pillangószelepháznál hiányzik a cucc, meg az abs kivillogtatásra vár de kezd alakulni. KApott nem GSI hűtőmaszkot , bár a lökös lóg rajta mint a szaros gatya de szerintem jól nézki vele. MEgvana gyári dob is hátulra lassan a koppánykipuf is leugrik így, futómű is ok már, belseje is, még "kicsit" lakatolni kell és kész is a mindennapra használható gépsas. Lassan képet is csinálok róla.

Link to comment
Megosztás:

nekem úgy rémlik hogy van gyári 5 ajtós XE, de mind1

Most hétvégén is alakítgattam a vadászrepülőt, már elektromossan lassan tökéletes, a kipörgésgátló nem működik mert a pillangószelepháznál hiányzik a cucc, meg az abs kivillogtatásra vár de kezd alakulni. KApott nem GSI hűtőmaszkot , bár a lökös lóg rajta mint a szaros gatya de szerintem jól nézki vele. MEgvana gyári dob is hátulra lassan a koppánykipuf is leugrik így, futómű is ok már, belseje is, még "kicsit" lakatolni kell és kész is a mindennapra használható gépsas. Lassan képet is csinálok róla.

95ben tuti volt, mint ahogy caravan is :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.