Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mi a stájsz bubumanó, difit rendbe tettétek?

ÁÁÁ még nem... most megy az agyalás, hogy milyen verzió legyen... gyári, egyel újabb, vagy egy Cusco, aminél kiderült, hogy csak akkor okés a működése, ha elöl hátul is kap egy sperrt... :)

Valszeg amúgy gyári új lesz a vége, az ár érték dolog miatt...

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ még nem... most megy az agyalás, hogy milyen verzió legyen... gyári, egyel újabb, vagy egy Cusco, aminél kiderült, hogy csak akkor okés a működése, ha elöl hátul is kap egy sperrt... :)

Valszeg amúgy gyári új lesz a vége, az ár érték dolog miatt...

Látod, nekem csak egy sperr kell, ami tulajdonképpen már meg is van, csak fel kell újítani.

Viszont lehet okos döntés lenne, ha már csak tavasszal cserélném ki a síma difit sperre... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Látod, nekem csak egy sperr kell, ami tulajdonképpen már meg is van, csak fel kell újítani.

Viszont lehet okos döntés lenne, ha már csak tavasszal cserélném ki a síma difit sperre... :) :D

Pedig december, január környékén biztos kihívás lenne sperrel közlekedni :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig december, január környékén biztos kihívás lenne sperrel közlekedni :)

Épp azért, ültem már sperres BMW-ben hóban és nem nagyon kellett unatkozni a volánnál! :)

Ezért is szerintem tavaszig kihúzom a síma difivel és tavasszal kerül majd be a felújított és erősebb sperrdifi. :D

Link to comment
Megosztás:

Épp azért, ültem már sperres BMW-ben hóban és nem nagyon kellett unatkozni a volánnál! :)

Ezért is szerintem tavaszig kihúzom a síma difivel és tavasszal kerül majd be a felújított és erősebb sperrdifi. :)

Tavasszal meg már a gyorsulási versenyek is beindulnak... :D

Link to comment
Megosztás:

Grat a Bömbihez Peti!

Voltam hétvégén vitorlás versenybírói tanfolyamon, és pénteken hazafelé bejelentkezett hozzám egy olimpiára készülő haverom meg egy csaj akit nem ismertem, kiderült hogy most kezdett vitorlázni. Sz-V is hoztam vittem őket, vasárnap még egy olimpiára készülő srác is bekéredzkedett hazafelé. Csaj jól bejelölt oszt írt egy ilyet fészbukon. Szerintem ez nem teljesen normális (mint ahogy a csaj se), de gondoltam azért megmutatom hogy van akinek így jött át a GSi fíling :) (meg hogy nem 90-el megyek a pályán :) )

klikk

Link to comment
Megosztás:

Grat a Bömbihez Peti!

Voltam hétvégén vitorlás versenybírói tanfolyamon, és pénteken hazafelé bejelentkezett hozzám egy olimpiára készülő haverom meg egy csaj akit nem ismertem, kiderült hogy most kezdett vitorlázni. Sz-V is hoztam vittem őket, vasárnap még egy olimpiára készülő srác is bekéredzkedett hazafelé. Csaj jól bejelölt oszt írt egy ilyet fészbukon. Szerintem ez nem teljesen normális (mint ahogy a csaj se), de gondoltam azért megmutatom hogy van akinek így jött át a GSi fíling :D (meg hogy nem 90-el megyek a pályán :lol: )

klikk

nem is a fogyit irtad most... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.