Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:)

Boat engine..... az az hajó motor... olvassá má :lol: Nálunk hasonló a Diesel generátor,,, az is biturbó csak az 3000 LE-s :)

Amikor a II. turnus jött az erőműbe , épp indították az oroszt ami egy Junkers (asszem jól írtam) motor dupla főtengelyes , ellen dugattyus 20 hengeres , 170000ccm 600L/óra a fogyi :lol: ja és akkora mint 3 GSI egymás tetején és hoszra mint 2 gsi egymás mögött! :D

Link to comment
Megosztás:

Boat engine..... az az hajó motor... olvassá má :D Nálunk hasonló a Diesel generátor,,, az is biturbó csak az 3000 LE-s :)

Amikor a II. turnus jött az erőműbe , épp indították az oroszt ami egy Junkers (asszem jól írtam) motor dupla főtengelyes , ellen dugattyus 20 hengeres , 170000ccm 600L/óra a fogyi :lol: ja és akkora mint 3 GSI egymás tetején és hoszra mint 2 gsi egymás mögött! :)

Jó, lehet benéztem a szöveget, de ez már nem vizes cumó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Boat engine..... az az hajó motor... olvassá má :lol: Nálunk hasonló a Diesel generátor,,, az is biturbó csak az 3000 LE-s :)

Amikor a II. turnus jött az erőműbe , épp indították az oroszt ami egy Junkers (asszem jól írtam) motor dupla főtengelyes , ellen dugattyus 20 hengeres , 170000ccm 600L/óra a fogyi :lol: ja és akkora mint 3 GSI egymás tetején és hoszra mint 2 gsi egymás mögött! :D

tökuncsi volt B)

Szerencsére az este nem :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval valójában az atomerőmű nem is uránnal megy, hanem egy naaagy hajó motorral? :) B) :lol: :)

Mielőtt ránk olvadna a zóna amikor nagy baz+ van igen hajómotor hajcsa a gőzgép bizonyos rendszereit! ha eljöttél volna tudnád :lol: De akkor is papírkutya voltál! :D

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt ránk olvadna a zóna amikor nagy baz+ van igen hajómotor hajcsa a gőzgép bizonyos rendszereit! ha eljöttél volna tudnád :D De akkor is papírkutya voltál! :)

Nem akartam, hogy világítson a szemem, amikor papírkutyaként ugatom a teliholdat :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.