Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt tudom, hogy az is "tesztnek" számít, ha nincs benne hátsó ülés, de azért sok kicsi sokra megy alapon biztos össze lehet hozni egy "utcai" motortuninggal meg sok sok apróság kikönnyítésével feltűnés mentesen annyit, amiből már komolyabb előnyt lehet szerezni kategórián belül.

Persze nyílván kicsit abszurd a dolog, mert kb. annyira éri meg anyagilag, mint egy nagyobb motoros autót lepapírozni, de ha már így felmerült nem biztos, hogy nem kéne foglalkozni a dologgal, ha szabály gyártásra kerül a sor.

Motortuning megengedett, tehát nincs ezzel semmi probléma! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy kadett vagy astra turbo pont ugyan annyira esélytelen a profiban is mint az ömlesztett tesztben... egyik helyen sem rúg labdába... nem is az ilyenek miatt lenne létrehozva ez a dolog, de számtalan utólagos turbósított egyébként utcai honda pl simán tudja a 12-t és van amelyik még a 11-et is...

Az idő alapú kategorizálásnak sajnos azért nincs értelme, mert akkor meg tegyük fel, hogy csinálsz egy utólagosan turbós astrát avagy kadettet, és a szívó hondák vernek szarrá... :rolleyes:

igy altalanosan hogy aki utalagos turbo profi meg ilyen egy baromság

nem tom miert baj ha idö alapu ...

mindenki megfutja az idöméröjét és bekerül oda ahova valo ...

nem avval kell szenvedni hogy milyen motor meg volt e ilyen gyarilag

az dönt amit a kocsi tud ennél tisztabb nincs

amit itt fejtegettél megint egy nagy találgatás hogy kinek mi lenne jo ..

épités alapjan nem lehet rendesen kategorizalni ez biztos ...

miért nem lehet az idöalaput beválalni

14 felett street szenvedjenek egymassal ...

alatta meg 5 kategoria azt szevassz ... nem értem mi ezen a gaz ...

de azokat megértem aki a szabajokat hozza ez nem cél ..

Link to comment
Megosztás:

Ha Lantit nem érdekelné az a motor, akkor légszi jelezzétek felém, mert tényleg keresek egyet. :rolleyes:

Mondjuk holnap beszélek egy gyerekkel már motor ügyben, azt a motort féligmeddig ismerem, innen van a környékről, tehát ha vele megegyezek, akkor hozom az egész motorteret, ha nem, akkor viszont kell egy másik.

Link to comment
Megosztás:

Ha Lantit nem érdekelné az a motor, akkor légszi jelezzétek felém, mert tényleg keresek egyet. :rolleyes:

Mondjuk holnap beszélek egy gyerekkel már motor ügyben, azt a motort féligmeddig ismerem, innen van a környékről, tehát ha vele megegyezek, akkor hozom az egész motorteret, ha nem, akkor viszont kell egy másik.

300e courtenay leömlö gt28 turboval

komplett moci .. 1 dugo minusszal

de ugye aki c20xe be akarja rakni annak ugysem kell a régi dugo ...

uj áron csak a leömlö és a turbo többe kerül ...

a muhanak rendeltem ilyen leömlöt ami most future kocsijan van az volt majd 110e ft ..

szoval jo áron van

Lanti egy papirkutya

a tacsija bátrabb szerintem

sir a szája hogy tubot akar ha meg lehetöségvan csak hüppög meg ááááá nem tudom ...

Link to comment
Megosztás:

vedd meg az opc sanyi által árult ler mocit, csak 400 ropi az ára....

szvsz annyit messze nem ér, de árulja, és megkért, hogy szóljak mindenkinek.

az én motorom is eladó, de sajnos meg kell vegyed hozzá a többit is. :rolleyes: az lenne a főleg jó üzlet. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.