Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

miért mi lett coupe kocsijaval

valami ac gondrol hallottam

nekem is most szorakozik a kocsim de nekem már volt ilyen igy nem vettem be hogy nalam szétment az ac :rolleyes:

nekem az ac relé nem huz be és ilyenkor a motorkontrol lampa sem vilagit <_<

Nem indul be,de menet közben nincs vele gond.Múlthét szombaton se indult be, azt hittem az etanol miatt eldugult a benzin szűrő.Ki is cseréltem jó is lett.Nem használtam a kocsit péntekig,este beindult,de a lurdynál már megint nem.Benzin nincs szikra van,az ac relé is jó,mert kicseréltük azt is,Pehi kocsijába.

Link to comment
Megosztás:

:D -_-

De az is biztos, hogy 10-ed annyi örömöt sem okozott neki... <_<

Attit hívtad? Hétfőn műti? Szerintem átugrok dél körül... de ha mész csörögj rám... :lol:

Biztos nem okozott annyi örömöt hogy haza hozzon,mint a kör a kerepesin B) ;)

Ma adtam oda a kulcsot,azt mondta ezzel kezd reggel.Kiváncsi leszek mi a a baja.Remélem nem kell másik AC-t vennem :D Beprobáltam hogy beindul,de nem történt semmi.Most hugom astrájával járok,hát nem gyözött meg az x20xev,de kölcsön kocsinak elmegy :D

Ismét megfordult az eladás a fejemben,de van fent 300e-ért olyan mint az enyém,annyiért inkább használom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem okozott annyi örömöt hogy haza hozzon,mint a kör a kerepesin -_- ;)

Ma adtam oda a kulcsot,azt mondta ezzel kezd reggel.Kiváncsi leszek mi a a baja.Remélem nem kell másik AC-t vennem B) Beprobáltam hogy beindul,de nem történt semmi.Most hugom astrájával járok,hát nem gyözött meg az x20xev,de kölcsön kocsinak elmegy :D

Ismét megfordult az eladás a fejemben,de van fent 300e-ért olyan mint az enyém,annyiért inkább használom :rolleyes:

Dini??? :D

Meg ha most felteszed, akkor Lantinek sose lesz turbós autója... meee a passatot azért nem nevezném annak... <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem okozott annyi örömöt hogy haza hozzon,mint a kör a kerepesin -_- :D

Ma adtam oda a kulcsot,azt mondta ezzel kezd reggel.Kiváncsi leszek mi a a baja.Remélem nem kell másik AC-t vennem B) Beprobáltam hogy beindul,de nem történt semmi.Most hugom astrájával járok,hát nem gyözött meg az x20xev,de kölcsön kocsinak elmegy :D

Ismét megfordult az eladás a fejemben,de van fent 300e-ért olyan mint az enyém,annyiért inkább használom <_<

Pedig a tiédet még megvettem volna... :rolleyes:

De "sajnos" már elköteleztem magam más autó mellett... :D

Link to comment
Megosztás:

Dini??? B)

Meg ha most felteszed, akkor Lantinek sose lesz turbós autója... meee a passatot azért nem nevezném annak... <_< :D

Már a GSi bontás sem az igazi....lehet 300e sem tudnék kiárulni belőle :rolleyes: Használom addig míg megy,de csak a szükséges dolgokra fogok költeni...Lassan eljutok oda,hogy kuplungot sem érdemes cserélni rajta.Nem hittem volna hogy ennyire le fog menni az ára -_-

Link to comment
Megosztás:

Ponyaféle, vagy turboaféle? :D

Ez Demó-féle, ugyanis ebbe az E30-ba másfél éve én építettem bele a 24V motort. -_-

Mivel nekem is utcai használatra lesz, így szerintem elég lesz egyelőre ez a közel 200LE... :rolleyes:

De mivel sokat járok át Turboáékhoz (ma is voltam náluk), így lehet változni fog még a véleményem, különösen, ha még párszor elvisz a sajátjával próbakörre. <_<

Mondjuk nem mindenki találja viccesnek, hogy 200-nál még keresztbe megy az autó. B)

Link to comment
Megosztás:

Ma épp azt beszéltük Attilával (Turboá), hogy mostanában mindenki eladja a vasát.

A Dani eladta az E34 535ti-t, Ponya árulja mindkettő E30 M5-öt, meg a +motorját és alkatrészeit is, valamint a Sanya is árulja a Redrocketet... :rolleyes:

Mi lesz itt jövőre...

Remélem Powered kész lesz a Compactal, mert az érdekes lesz, az tuti! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma épp azt beszéltük Attilával (Turboá), hogy mostanában mindenki eladja a vasát.

A Dani eladta az E34 535ti-t, Ponya árulja mindkettő E30 M5-öt, meg a +motorját és alkatrészeit is, valamint a Sanya is árulja a Redrocketet... :rolleyes:

Mi lesz itt jövőre...

Remélem Powered kész lesz a Compactal, mert az érdekes lesz, az tuti! <_<

Sanyi már tavasszal is árulta, csak nem itthon...

A Dani autója annyiért nagyon elgondolkodtató volt... de szerencsére hamar elvitték... :D

Nem tom mi lesz... először is rendet kéne rakni, hogy street, meg utólagos turbo, meg profi katok... lehet lennének feltöltött profi kategóriák... lenne izgalmas verseny, és görgetné maga előtt a jókat, és nem tűnnének el ennyien...

Link to comment
Megosztás:

Sanyi már tavasszal is árulta, csak nem itthon...

A Dani autója annyiért nagyon elgondolkodtató volt... de szerencsére hamar elvitték... :rolleyes:

Nem tom mi lesz... először is rendet kéne rakni, hogy street, meg utólagos turbo, meg profi katok... lehet lennének feltöltött profi kategóriák... lenne izgalmas verseny, és görgetné maga előtt a jókat, és nem tűnnének el ennyien...

Tán elgondolkodtatott a Dani 10sec E34-e? <_< Mondjuk amennyiért eladta, tényleg megérte volna...

Sanyát tudom, hogy tavasszal is árulta már külföldön.

Nekem jónak tűnik az a verzió, hogy a tesztet szétszednék és mindenki menne a megfelelő profi katba, persze pénzdíj nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Sanyi már tavasszal is árulta, csak nem itthon...

A Dani autója annyiért nagyon elgondolkodtató volt... de szerencsére hamar elvitték... :rolleyes:

Nem tom mi lesz... először is rendet kéne rakni, hogy street, meg utólagos turbo, meg profi katok... lehet lennének feltöltött profi kategóriák... lenne izgalmas verseny, és görgetné maga előtt a jókat, és nem tűnnének el ennyien...

street meg utolagos turbo

ez milyen marhaság

akkor streeben meg csak gyari LE vel lehessen menni

semmi turbo nyomas emelés

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.