Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

már csak az a kérdés hogy hogy is kerültél erre az oldalra :rolleyes:

elmondom de figyelj jól nehogy elveszítsd a fonalat <_<

google

district 9 enter

fölül Képek linkre kattint

és ott találtam egy nekem tetszőt amire rákattintottam és ez az oldal jött ki

:D

Link to comment
Megosztás:

Engem hajnal 4kor reszeltek le valszeg a kolosy térnél,a sötét részben álltak 3 lábúval,kocsi a kis utcában,se láthatósági,se sapka rajtuk...visszamentem,pénzt nem fogatta el a "szimpatikus" őrnagy úr.Hát akkor menjen a picsbe!

A margitszigetes parkolós srácok mesélték,hogy a közteresek múltkor hajnal 2-kor büntettek a szigeten...24órás szoliban vannak.

Tényleg FBalázsnak van igaza,rendőrállam ez. :rolleyes:

Nem az Amfiteátrumnál vót ez ?

Rendőrállam mert nem tudod lefizetni a zsernyákokat ? <_<

Amúgy ezt már mondtam : szabadon választott, nem kötelező gyakorlat a gyorshajtás :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Nem az Amfiteátrumnál vót ez ?

Rendőrállam mert nem tudod lefizetni a zsernyákokat ? <_<

Amúgy ezt már mondtam : szabadon választott, nem kötelező gyakorlat a gyorshajtás :D -_-

Az lehet hogy nem kötelező a gyorshajtás,csakhát vagyunk itt egy páran akik egésznap a várost járják.Ha mindent betrtanánk a büdös életben sem érnénk sehová oda. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az lehet hogy nem kötelező a gyorshajtás,csakhát vagyunk itt egy páran akik egésznap a várost járják.Ha mindent betrtanánk a büdös életben sem érnénk sehová oda. <_<

Csak jeleztem, hogy én annyira nem csípem a lefotoztak a geczik nézőpontot :D

Részemről én inkább kussolok, hogy csak ennyi trafipax van :rolleyes:

Jóóóóóó, mondjuk akkor már inkább röhögök, amikor Pintér bedönti a milliárdos tendert -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Az lehet hogy nem kötelező a gyorshajtás,csakhát vagyunk itt egy páran akik egésznap a várost járják.Ha mindent betrtanánk a büdös életben sem érnénk sehová oda. :rolleyes:

Pontosan és egy 10 órás éjszaki műszak után hajnalban basztatni azért,mert 50-nel mentem a kihalt utcén,hanem 70-el...

Link to comment
Megosztás:

volt egy bmw-s aki szintén tipikus nem tud veszíteni és nem hiszi el hogy egy majdnem 20 éves autó elpicsázza, ezért átment inkább a piroson a kanyarodó sávból mert majd ő megmutatja hogy elől tud menni :rolleyes: szánalmas

én is átmentem volna <_< :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.