Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem tudom... oda ahhoz, hogy kimenjek nagyon fel kell adnom az elveimet... :rolleyes:

Szerintem nem szabad elhatárolódni semmitől, fleg neked, hiszen nem oszt vagy szoroz egyik fél sem, viszont amit én tapasztaltam a néhány év alatt amióta kijárok gyorsulásokra, hogy még mindig Tökölön vannak a legtöbben a legjobb, és legkülönlegesebb kocsik.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem szabad elhatárolódni semmitől, fleg neked, hiszen nem oszt vagy szoroz egyik fél sem, viszont amit én tapasztaltam a néhány év alatt amióta kijárok gyorsulásokra, hogy még mindig Tökölön vannak a legtöbben a legjobb, és legkülönlegesebb kocsik.

Sorold már fel, hogy mik vannak Tökölön, aztán írok én egy listát, hogy mi vannak Lacházán... csak mondjuk nem reggel 10-előtt jönnek ki... :rolleyes: :D

Főleg a magyarokat sorold, mert a kűfődi annyira nem hoz lázba... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sorold már fel, hogy mik vannak Tökölön, aztán írok én egy listát, hogy mi vannak Lacházán... csak mondjuk nem reggel 10-előtt jönnek ki... :rolleyes: :D

Főleg a magyarokat sorold, mert a kűfődi annyira nem hoz lázba... <_<

Nem akarok én veled vitába szállni hogy ki hova járjon meg melyik a jobb, magasról lesz@@om mindkét felet, nem adnak ők a gyerekemnek enni! Pusztán csak annyi, hogy megéri kimenni tökölre is szerintem, azt a 2000Ft-ot vagy nemtudom ott mennyi a belépő. KKházán most 12.20-ig voltam, szerintem egy kalap sz@@ volt, egyrészt ezért nem maradtam tovább, másrészt meg bejött egy saját fuvar, Siófokról fel a reptérre, azért 150 eurót nem hagyok ki, na meg egy állandó utast! Viszont vadászgép hajtóművel felszerelt versenygépet még csak tökölön láttam, és ehhez hasonló nem mindennapi darabokat!

Link to comment
Megosztás:

Addig összeírom gyorsan, hogy mik mennek Lacházán...

- Az összes durva turbós bmw 10 teteje, 11 alja idők

- Viper 9.8-as idő

- F1 Pisti audi 9.7-es idő

- Attila s2 Régi Syntech 9.4-es idő

- Összes amcsi vas 12-es 13-as idők tömkelege

- Caprice 9.6-os idő

- Erdős drag... űridő...

- Chevy nova 9.0-ás idő

- Szabik 10-es idők fixen

- CCH 9 9.7 es idő

- RT S2 Street 10.4

- Bulijoe TDI polo 10.7-es idő

- Fapuma EVO 11.3-as idő

- Jeff Evo 11.4-es idő

- Füli STI - 11.4-es idő

- Boti S2 11.9-es idő

- Rengeteg szívó honda 13. közepével, és turbósok 12 aljával, van egy kettő 11-es idővel is...

- Jugo, Nissan sylvia 12-es idő

- Richi Ibiza TDI 12.9 street

- Uno turbo 11.4

- Bravo turbo 12.7

- Alsóbb kategórikban is hasonlóan ütős autók... de már lusta vagyok leírkálni mindenkit... úgy gondolom ez is számottevő, MAGYAR mezőny... <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok én veled vitába szállni hogy ki hova járjon meg melyik a jobb, magasról lesz@@om mindkét felet, nem adnak ők a gyerekemnek enni! Pusztán csak annyi, hogy megéri kimenni tökölre is szerintem, azt a 2000Ft-ot vagy nemtudom ott mennyi a belépő. KKházán most 12.20-ig voltam, szerintem egy kalap sz@@ volt, egyrészt ezért nem maradtam tovább, másrészt meg bejött egy saját fuvar, Siófokról fel a reptérre, azért 150 eurót nem hagyok ki, na meg egy állandó utast! Viszont vadászgép hajtóművel felszerelt versenygépet még csak tökölön láttam, és ehhez hasonló nem mindennapi darabokat!

Hát mondom, hogy nem délelőtt kell kijönni... annak csak az a lényege, hogy akkor nem kell sorban állni még... a nagyok délután jönnek ki...

Sugárhajtású móka volt többször Lacházán is... még motor is... :rolleyes:

Drag autó viszont pl nincs tökölön... Lacházán van...

De igazából mindegy is... nem vita vagy ilyesmi... engem annó kitiltottak onnan... mert ki mertem menni Lacházára versenyezni... én akkor elhatároztam, hogy soha egy forintot nem adok nekik... szarjanak sünt... <_<

Link to comment
Megosztás:

Addig összeírom gyorsan, hogy mik mennek Lacházán...

- Az összes durva turbós bmw 10 teteje, 11 alja idők

- Viper 9.8-as idő

- F1 Pisti audi 9.7-es idő

- Attila s2 Régi Syntech 9.4-es idő

- Összes amcsi vas 12-es 13-as idők tömkelege

- Caprice 9.6-os idő

- Erdős drag... űridő...

- Chevy nova 9.0-ás idő

- Szabik 10-es idők fixen

- CCH 9 9.7 es idő

- RT S2 Street 10.4

- Bulijoe TDI polo 10.7-es idő

- Fapuma EVO 11.3-as idő

- Jeff Evo 11.4-es idő

- Füli STI - 11.4-es idő

- Boti S2 11.9-es idő

- Rengeteg szívó honda 13. közepével, és turbósok 12 aljával, van egy kettő 11-es idővel is...

- Jugo, Nissan sylvia 12-es idő

- Richi Ibiza TDI 12.9 street

- Uno turbo 11.4

- Bravo turbo 12.7

- Alsóbb kategórikban is hasonlóan ütős autók... de már lusta vagyok leírkálni mindenkit... úgy gondolom ez is számottevő, MAGYAR mezőny... -_- :rolleyes:

Magadat nem írtad be???????????????????????????????? <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.