Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jó kocsi az a géjesiii

<_<

Ha kötélen huzzák... :D -_- még jó hogy pénteken írtam be hogy eddig sosem hagyott cserben...Erre elromlik surány rally közepén :D De 0 helyismerettel így is 8.ok lettünk :rolleyes:

szerk:Az etanol okozta eltömödött benzin szűrőre gyanakszom B)

Link to comment
Megosztás:

ja már a Pé is <_< . Újabbat, nagyobbat szeretnék, meg igazából nem szeretnék még több pénzt belelocsolni. Úgy érzem ezt a lépést meg kell tennem. Sajnos. Utódot még nem tudom mi lesz, opelek közt nem igen tudok megfelelőt találni, G és H astrák nem tetszenek, vectra sem igazán, zafira nem nagyon jön be kivéve az opc, de az horror áron van. Signumot nézegettem, méretben megtenné, de nem tudom(v6 B) ). Lehet nem opel lesz most, de a vájdábljú az azért kilőve -_- Lehet valami francia lesz, azok kényelmesek :D Ami most a nyerő az a 307 SW. Meglátjuk. Csak erős legyen a mocija :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ja már a Pé is <_< . Újabbat, nagyobbat szeretnék, meg igazából nem szeretnék még több pénzt belelocsolni. Úgy érzem ezt a lépést meg kell tennem. Sajnos. Utódot még nem tudom mi lesz, opelek közt nem igen tudok megfelelőt találni, G és H astrák nem tetszenek, vectra sem igazán, zafira nem nagyon jön be kivéve az opc, de az horror áron van. Signumot nézegettem, méretben megtenné, de nem tudom(v6 -_- ). Lehet nem opel lesz most, de a vájdábljú az azért kilőve :D Lehet valami francia lesz, azok kényelmesek B) Ami most a nyerő az a 307 SW. Meglátjuk. Csak erős legyen a mocija :rolleyes:

Csak franciát és olaszt ne vegyél! :D Akkor már sokkal jobb lenne egy VW, igaz az drágább is.

Link to comment
Megosztás:

cső anti, hallottam a szép eredményről, érezd rendes módon hátbavágva és gratulálódva magadat hozzá! <_<

ha kell 12-es idő, mérek én olyat szubáru káputosoknak is ám, csak sokkal drágábban, mint az opeleseknek! :rolleyes: (0Ft az opeles alapdíj, 10x-es az ár, de csak neked!)

Link to comment
Megosztás:

cső anti, hallottam a szép eredményről, érezd rendes módon hátbavágva és gratulálódva magadat hozzá! B)

ha kell 12-es idő, mérek én olyat szubáru káputosoknak is ám, csak sokkal drágábban, mint az opeleseknek! :rolleyes: (0Ft az opeles alapdíj, 10x-es az ár, de csak neked!)

Köszi... <_<

Az a szép az egészben, hogy jövőre már megvan a recept a 12 tetejéhez... és még a Detti sem fog kiakadni rajta... leengedek a gumikból... :D -_-

Link to comment
Megosztás:

nem kell azt leengedni ..

nem kellett volna 2.7ig fel fujni <_< -_-

yah és hat válatni is kéne tanulni :D

A döntőben jól váltottam... nem tudom ez kintről hogy jött le... de azért jó érzés volt úgy kikapni a porschétől, hogy tényleg mindent megtettem... és tapsoltak visszafele az emberek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A döntőben jól váltottam... nem tudom ez kintről hogy jött le... de azért jó érzés volt úgy kikapni a porschétől, hogy tényleg mindent megtettem... és tapsoltak visszafele az emberek... :rolleyes:

a döntöben akár szekvenciális váltod is lehetett volna akkor sem lett volna eséjed :D

engem csak az idöd érdekelt <_< de pont 0,164 el elmaradni a 12 es idötöl -_-

Link to comment
Megosztás:

Köszi... :rolleyes:

Az a szép az egészben, hogy jövőre már megvan a recept a 12 tetejéhez... és még a Detti sem fog kiakadni rajta... leengedek a gumikból... <_< :D

nem szégyen az ha vki annyira megöregszik, hogy a gumi, ami régen jó volt, most már lötyög rajta.... le kell ereszteni, sztannyi -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.