Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megjöttünk Lacházáról...

Nagyon király nap volt.. délelőtt futottam 3-at 13.3 lett mind... de 4. helyen bejutottam a döntőbe, így nem erőltettük tovább...

Az 5. helyezettel mentem volna, ha rajthoz állt volna... így bye futam... végiggurultam...

Aztán Lifi pszichés felkészítése után a döntőben egy 10.8-at tudó porke ellen sikerült egy 13.1@168km/h... ne ez már tetszett nagyon... rajtprogi nagyon állat, a guminyomással még lehetett volna játszani, illetve a ragacsos részre is fel lehetett volna állni, de mindkettő esetében úgy döntöttünk, hogy nem kockáztatunk... nem ér annyit... úgy gondolom jól is tettük...és sikerült bezsebelni a jobb idővel a kategória 3. helyet..

Krisztiánnak ezúton is köszönöm az egész napos kitartást, és a mérhetetlen drukkolást, pszichés támogatást... :D

Szóval mindent egybevetve jó kis nap volt nagyon...

Ami meg az autót illeti... kicsit kevesebb guminyomással valószínűleg adott a 12.9-es idő...ennél nem hiszem, hogy több van benne... most 2.7 baros nyomásnál szépen eltekeri mint a 4 kereket... így 1.9-es 60 lábak jöttek, egyszer pedig 1.8 is sikerült...

Jah... 201m pedig 8.43 lett...134km/h-val...ez 1.9-es 60 lábbal jött össze a 13.1-es időnél...

2,7baron van a gumid

anyád :rolleyes:

az qrva sok ...

volt am nalam guminyomás mérö leereszthetted volna egy kicsi olyan 1,8ra ...

mostmár csak belöled kell kihozni hogy bemenj 13 alá ... ne bálba menj hanem valtast gyakorolni <_<

de jo volt ... és tök jo idöben értünk ki ..

szerk:

jah akartam videot csinalni .. de egydül nem rugtad el neki

mire jött a kovi meg qrva sötét lett

Link to comment
Megosztás:

2,7baron van a gumid

anyád :rolleyes:

az qrva sok ...

volt am nalam guminyomás mérö leereszthetted volna egy kicsi olyan 1,8ra ...

mostmár csak belöled kell kihozni hogy bemenj 13 alá ... ne bálba menj hanem valtast gyakorolni <_<

de jo volt ... és tök jo idöben értünk ki ..

szerk:

jah akartam videot csinalni .. de egydül nem rugtad el neki

mire jött a kovi meg qrva sötét lett

tudom, hogy nagyon sok...de így nem volt veszélyben a hajtás... :D

Tavasszal betoljuk a 12.9-et... -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.