Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a vectrának 8000 km óta semmi baja a leömlőn kivül kb. ez ami számit most nekem.

Biztos jó egy jó gsi is csak olyat már csak örökölni lehet sajnos.

Anti!

Azt meg már említettem nem is egyszer hogy a bőrülés nem első sem másodikként került az astrába, előtte volt motorcserén, futómű felújításon és sok sok más szervizen.

Majd rájössz ez milyen igaz a B vecinél! :rolleyes: Visszafogod sírni a GSi-t!
Link to comment
Megosztás:

a vectrának 8000 km óta semmi baja a leömlőn kivül kb. ez ami számit most nekem.

Biztos jó egy jó gsi is csak olyat már csak örökölni lehet sajnos.

Anti!

Azt meg már említettem nem is egyszer hogy a bőrülés nem első sem másodikként került az astrába, előtte volt motorcserén, futómű felújításon és sok sok más szervizen.

A leömlő sem olcsó móka,bár C20XE leömlővel meglehet oldani.

Majd amikor a futóműben jönnek a nyűgök...főleg a hátsóban...

Link to comment
Megosztás:

a vectrának 8000 km óta semmi baja a leömlőn kivül kb. ez ami számit most nekem.

Biztos jó egy jó gsi is csak olyat már csak örökölni lehet sajnos.

Anti!

Azt meg már említettem nem is egyszer hogy a bőrülés nem első sem másodikként került az astrába, előtte volt motorcserén, futómű felújításon és sok sok más szervizen.

Meg alufelni, meg angel eyes :rolleyes: .

Nekem 60000 alatt volt leömlő, trafó, klíma vezérlő, ezekn kívül csak kopó, meg kötelező szervizek.

Link to comment
Megosztás:

a vectrának 8000 km óta semmi baja a leömlőn kivül kb. ez ami számit most nekem.

Biztos jó egy jó gsi is csak olyat már csak örökölni lehet sajnos.

Anti!

Azt meg már említettem nem is egyszer hogy a bőrülés nem első sem másodikként került az astrába, előtte volt motorcserén, futómű felújításon és sok sok más szervizen.

Én eddig 50e mentem el a GSi-vel,és nem volt vele semmi müszaki problémám.Napi 100km megy aprilis óta,és semmi baja :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én eddig 50e mentem el a GSi-vel,és nem volt vele semmi müszaki problémám.Napi 100km megy aprilis óta,és semmi baja :D

Nem alattad állt meg vhol Győrben amikor mentetek volna messze?

Nekem meg 75 ezer van benne és eddig csak egy motort kellett cserélni :rolleyes: <_<

Na jó hétvégét mindenkinek!

Csaó

Link to comment
Megosztás:

Nem alattad állt meg vhol Győrben amikor mentetek volna messze?

Nekem meg 75 ezer van benne és eddig csak egy motort kellett cserélni <_< :D

Na jó hétvégét mindenkinek!

Csaó

A generátor kopó alkatrész B) Nekem eddig minden autómban elromlott,már a focusba is cserélve lett egyszer......Még a coupe astrába is 2x kellett cserélni 3 év alatt :rolleyes: de cserben nem hagyott egyszer sem -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.