Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor Lacee mondok másik példát én. Vegyük a MÁV csodabiztosítót. Az is csődbe ment kiadták a papírokat és átmentünk igen sokan az Allianzhoz. Semmi bonyodalom nem volt. MENJ BE MÁSIK BIZTOSÍTÓHOZ ÉS ELMONDJÁK MI VAN, NE PEDIG MINDEN VÁLASZRA MOND HOGY DEHÁT.

hát nem így van.. mért év közben nem lehet biztosítót váltani, de anno a MÁVosoknak külön megengedték, hogy najó akkor ti most válthattok...

Link to comment
Megosztás:

hát nem így van.. mért év közben nem lehet biztosítót váltani, de anno a MÁVosoknak külön megengedték, hogy najó akkor ti most válthattok...

na de itt is arról van szó, hogy megszünt a bizti vagy nem? Ha nem szünt meg akkor tényleg igaz a dolog sajnos. Pont ezt akarják majd letörölni, milyen baromság hogy év közben nem mehetsz át ha a másik jobb lett.

Link to comment
Megosztás:

Esküvő előtt:

fiú: - Hurrá! Végre! Már nagyon várom!

lány: - Elköltözzek?

fiú: - Nem, ne is gondolj rá!

lány: - Szeretsz?

fiú: - Természetesen!

lány: - Megcsaltál valaha is?

fiú: - Nem, hogy juthat ilyen az eszedbe?

lány: - Adsz egy csókot?

fiú: - IGEN!

lány: - Fogsz verni?

fiú: - Soha!

lány: - Hihetek neked?

Esküvő után:

Olvasd lentről fölfelé.

:rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Asszem akkor Lacee problémája meg is oldódott idénre <_<

Amúgy nemtom mi van, de vigyázzatok magatokra, tegnap megyünk este haza Nórival Szentmihályin, egy bébionbordos matyiz nem működő balhátsó helyzetjelzővel belsőben, én a külsőben gyorsabban, mondom ez nekem fog jönni. Kb egy másodperc múlva index meg minden nélkül úgy rámhúzta a kormányt a csávó mondom fékezek má mer különben megpördül és fejreáll. Dudarefi minden. Két gyerek hátul meg feleség bent nála. Mondjuk utána kb mindenhogy elnézést kért.

Most reggel meg jövök Újpesten az árpád úttal párhuzamos utcában, tata úgy kitolatott a házak közül minden körülnézés nélkül nagyívben elém mint a sicc. Satu, megállok, ez meg tolat tovább nekem. Duda. Megáll oszt elmegy de sebúsebá. Amikor meg jöttem be az árpádútról a pozsonyira balra kanyarodó sávban, akkor meg egy telefonáló nyanya húzta be elém a kormányt az egyenesen menő sávból, de ott se volt se index se boccs se semmi, pedig nemkicsit kellett fékeznem. Szal fakk.

Pedig nem jönne rosszul egy betétlap :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ó igen mellékesen este még focin letapadt a lábam és elfordult a térdem oldalra(!) reccsent majd mikor felállitottak visszareccsent, - go jánoskrház by mentő/30 perc/. = pihentesd

hát járni nem tudok most de elvileg nincs törés és szakadás sem, fokozatosan terheljem és porcleválások miatt szedjek valamit...

holnap a bíróságra sem tudok menni így.

a biztositási ügyemet pedig "beeszkaláltam" az alkusz vezérigazgatójának gondoltam ugyse válaszol, de ma már hivott is azt mondta még csörög délután h mit intézett. Korrekt 60 körüli csókának tűnt...

Asszem akkor Lacee problémája meg is oldódott idénre <_<

Amúgy nemtom mi van, de vigyázzatok magatokra, tegnap megyünk este haza Nórival Szentmihályin, egy bébionbordos matyiz nem működő balhátsó helyzetjelzővel belsőben, én a külsőben gyorsabban, mondom ez nekem fog jönni. Kb egy másodperc múlva index meg minden nélkül úgy rámhúzta a kormányt a csávó mondom fékezek má mer különben megpördül és fejreáll. Dudarefi minden. Két gyerek hátul meg feleség bent nála. Mondjuk utána kb mindenhogy elnézést kért.

Most reggel meg jövök Újpesten az árpád úttal párhuzamos utcában, tata úgy kitolatott a házak közül minden körülnézés nélkül nagyívben elém mint a sicc. Satu, megállok, ez meg tolat tovább nekem. Duda. Megáll oszt elmegy de sebúsebá. Amikor meg jöttem be az árpádútról a pozsonyira balra kanyarodó sávban, akkor meg egy telefonáló nyanya húzta be elém a kormányt az egyenesen menő sávból, de ott se volt se index se boccs se semmi, pedig nemkicsit kellett fékeznem. Szal fakk.

Pedig nem jönne rosszul egy betétlap :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ó igen mellékesen este még focin letapadt a lábam és elfordult a térdem oldalra(!) reccsent majd mikor felállitottak visszareccsent, - go jánoskrház by mentő/30 perc/. = pihentesd

hát járni nem tudok most de elvileg nincs törés és szakadás sem, fokozatosan terheljem és porcleválások miatt szedjek valamit...

holnap a bíróságra sem tudok menni így.

a biztositási ügyemet pedig "beeszkaláltam" az alkusz vezérigazgatójának gondoltam ugyse válaszol, de ma már hivott is azt mondta még csörög délután h mit intézett. Korrekt 60 körüli csókának tűnt...

Akkor hétfőn ezek szerint lesz esélye a csapatodnak ellenünk... <_< :D

Na jobbulást, remélem nem hagysz ki sokat... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.