Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lantika :D

Az a Passat az 2.0? És céges? Vagy 1.9? Mennyit használod, mi a tapasztalat?? :rolleyes:

És ugye nem akarsz nem turbósat venni a gsi helyett? -_-

céges.. passat 2.0 140LE 6os váltó, manuális klima... mentem vele már 22e km-t most 51 van benne. 3,5 éves.

1x nem oldott ki a kézifék.. trailer porsche pest..

nem megy fel automatán a jobb első ablak, csak ha nyomom a gombot...

és most benne a légzsák check.. de szerintem az az egyik mosatás után lett hiba...

ennyi kb..

mindenkinek mint mondtad 6ot eszik nekem 8-8.2 <_<

Link to comment
Megosztás:

céges.. passat 2.0 140LE 6os váltó, manuális klima... mentem vele már 22e km-t most 51 van benne. 3,5 éves.

1x nem oldott ki a kézifék.. trailer porsche pest..

nem megy fel automatán a jobb első ablak, csak ha nyomom a gombot...

és most benne a légzsák check.. de szerintem az az egyik mosatás után lett hiba...

ennyi kb..

mindenkinek mint mondtad 6ot eszik nekem 8-8.2 :rolleyes:

6-ot az 1.9 eszik a 2.0-ra nekem 7-8 litert mondtak a kollégák! Hát itt a 2 évesekbe van 220,000Km és ami igazán gond a kéttömegű lendkerék amit 60-80 ezrenként cserélni kel, és a velejáróit, 150,000Ft darabonként! A többivel nem volt ég gond a kollégáknak, viszont van a kormányművel, hááát kicsit dilemma, de majd megérzem a saját bőrömön!

Link to comment
Megosztás:

már rakom is fel használtautóra a gsi-t :rolleyes: :D <_<

Én is elmesélem a ma délutáni sztorimat :D Ma délben a Ramada Hotelba végeztem az árpád fejedelemnél, pont mikor kifizettek csörög a telcsi, gyöngyösről hívott egy arc akivel mailba már leveleztem, és neki tuti kell vevő volt, hát mondom, a 3. ker közel van hazajövök, elviszem mosóba, és akkor vigyed alapon. meg is érkezett 15.30 körül a barátnőjével, kipróbálták megcsodálták, lefehéredtek amikor kipróbálták -_- lélegzetet nem vettek mikor beba@@tam 3-ba és rángatta az elejét 2-3 méteren át B) Szóval megbeszélve minden, lealkudva 10,000Ft amikor kiderült hogy levan kötve a pénzük, és holnap tudja kivenni, mert vasárnap nem tudja, tehát kivesz holnap szerdán meg jön érte, erre mondom én mondtam neked vasárnapig eladó a sas ha van sas akkor a tiéd, ha nincs megmarad! Szóval elmentek, felhívott hogy holnap már tényleg nem tudja megvenni? mondom nem (makacs ember vagyok sajna :lol:) lealkudta 570,000Ft-ra és mondta hogy ad érte 580-at de neki kell, mondom nem, idejöttél venni kocsit pénz nélkül, én ha megyek megnézni valamit, viszek pénzt és ha jó megveszem, mondom neki én mikor ezt vettem, a praktiker parkolóban mentem kb.. 20 métert és azt mondtam kell, megveszem, te meg a 20. ember vagy aki kipróbálja, tetszik neki, de levan kötve a pénz, meg elkel adni a saját vasát, és akkor tudja megvenni, én meg erre nem vagyok kíváncsi, ma is 20,000Ft buktam hogy hazajöttem a melóból, kezd elegem lenni, mindenki venne csak pénz nincs. Most fél órája felhívott hogy beszéljük meg ad érte 600,000Ft-ot csak még holnap este adjam oda, mondtam ne, ha ma van zséé akkor van gép is, erre azt mondta mamég jelentkezik, egyelőre ennyi, frankón mondom remélem nem szedi össze a sast! :D mert akkor nincs visszaút. ;)

Link to comment
Megosztás:

miért akarod eladni? felesleges lett ?

nem tudom mit akarok... szeretnék egy LET-et és talán ha elviszik egyszerübb lenne venni egy gyárit és akkor még a rendőröktől se kell félni ami manapság elég fontos tényező...

ha nem megy el akkor meglátjuk mit hoz a tavasz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem tudom mit akarok... szeretnék egy LET-et és talán ha elviszik egyszerübb lenne venni egy gyárit és akkor még a rendőröktől se kell félni ami manapság elég fontos tényező...

ha nem megy el akkor meglátjuk mit hoz a tavasz :rolleyes:

szép leszel egy calibrában <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.