Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem az a subaru teljesen más mint ami nektek van, más moci, fejlettebb lehajtás, stb...

Állítólag az a gsi formás subaru nagyon jól sikerült, lehet neki b@@zni rendesen!

Pont, hogy nem igazán... a 2.5-ös moci alapjaiban el van rontva több helyen is... 8.000-10.000 km alatt dugótörés az alap, szinte kivétel nélkül pl... már sok kereskedő egyből 0km-en bontja a mocit, és kovi dugókat rak bele... mert hogy pl nem is az van benne gyárilag...

A Block STI-ben is csak a központi difi gyári a többi az cserélve van... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pont, hogy nem igazán... a 2.5-ös moci alapjaiban el van rontva több helyen is... 8.000-10.000 km alatt dugótörés az alap, szinte kivétel nélkül pl... már sok kereskedő egyből 0km-en bontja a mocit, és kovi dugókat rak bele... mert hogy pl nem is az van benne gyárilag...

A Block STI-ben is csak a központi difi gyári a többi az cserélve van... <_<

Na jó, te vágod ezt a témát, de szívesen elviszlek órával majd ha lerobbansz, ígérem nem éjszakai tarifával! :rolleyes: Egyébként meg frankón kidughatnád az orrod péntek esténként, neked nem kell félni a kpm-től

Link to comment
Megosztás:

Na jó, te vágod ezt a témát, de szívesen elviszlek órával majd ha lerobbansz, ígérem nem éjszakai tarifával! :rolleyes: Egyébként meg frankón kidughatnád az orrod péntek esténként, neked nem kell félni a kpm-től

Nem azért nem megyek, mert nincs kedvem, hanem mert minden péntekre adódik valami... múlt héten amúgy kint voltam, csak épp nem felétek, hanem Lurdy...

Link to comment
Megosztás:

Én 4000-4500körül szoktam általában indulni ha ilyen van, de sajnos ezekkel a gumikkal szinte lehetetlen. Egyesben is ha gurulok valahol 20al és kicsit hidegebb már az idő, lepadlózom és csak pörög a kerék, az autó kb nem csinál semmit. Esőben meg nem is mondom. Múltkor 10mpig álltam a lámpánál, mert elakartam indulni ( nem nagy gázzal, nem hirtelen, nem észnélkül ) és akkor is csak pörgött. Ezért lenne jó ha meg tudnám javítani valahogy a kipörgésgátlómat. <_<

itt tényleg lehet nem a gumikkal van gond... nagyon jó gumival a 3000 is sok, vagy max annyi... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért beírnám ide közben, hátha valakit érdekel...

22-én kedden este a Hősök terén 20:30-tól kerül megrendezésre a ESTI-PeSTI , Subaru találkozó...

http://www.subaruklub.hu/subaru_pictures/subaru_head.gif

Mi Lifivel bitzos ott leszünk, de szerintem Piiista is jön biztos... :D

Tesókám, én is mennék, de lehet értem kéne jönni, gond lenne? :rolleyes: mert akkor innék sört <_<

Link to comment
Megosztás:

Kipróbáltam ( persze most csak egyedül ) a 3000ről rajtolást. Először hasonló effektust vett mint amikor 4000ről indultam neki, gumicsikorgás, füst meg miegymás. De aztán a következő már jobb lett, elindulásnál csak nyikkant egyet a gumi utána már tudtam is padlózni és szépen gyorsult tovább 2-3. Szóval azt hiszem bejött a tanács. Köszi szépen. 2hét múlva beszámolok hogy így meg-e tudtam verni a VTi-t. Addig meg még kicsit gyakorlok hogy üzembiztosan tudjak így rajtolni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.