Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

megkereshetnéd azt a barmot ki a Digitv-nek adta oda a Loki mecss jogait :lol: de az 1-0 nagyon jó erdemény Szvsz.

én néztem a meccset... szerintem az az 1-0 mázlis eredmény mert semmi nem jött be a Liverpoolnak... az mindennapos volt h a mi 16osunknál passzolgattak üresen álló emberek...

Link to comment
Megosztás:

Jah... jó kis meccs vóóót... neten néztem végül... nem volt olyan gáz, mondjuk mókás volt hallgatni a közvetítést a "másik oldalról"...

Benne volt minden ebben a meccsben a 6:0-tól a 0:2-ig... tény, hogy azért sokkal technikásabbak, gyorsak, pontosak... csak szerencséjük nem volt... a Loki viszont minden ilyen hiányosságát a szívvel-lélekkel játékával pótolta... nekem tetszett... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah... jó kis meccs vóóót... neten néztem végül... nem volt olyan gáz, mondjuk mókás volt hallgatni a közvetítést a "másik oldalról"...

Benne volt minden ebben a meccsben a 6:0-tól a 0:2-ig... tény, hogy azért sokkal technikásabbak, gyorsak, pontosak... csak szerencséjük nem volt... a Loki viszont minden ilyen hiányosságát a szívvel-lélekkel játékával pótolta... nekem tetszett... :lol:

papírformába is belefért volna ha kapunk legalább 3at :lol: vagy többet :lol: sajnos nem láttam a meccset, de ma éjféltől adja a TV2

eldőlt már h jössz-e ma lurdyhoz ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.