Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én voltam. az értesítést meg rossz helyre írtam illetve személy szerint nem lettetek értesítve. itt hibáztam elnézést.

a törlés oka meg egyszerű. Te vagy az egyetlen ki nem tudja megjegyezni h képpel nem idézünk. ha %-ban adok figyelmeztetést annak sok értelme nem lenne ezért döntöttem úgy h minden hozzászólásod törölni fogom ahol képpel idézel.

hogy mennyire le is sz@rom

töröld ha akarod

ki a f@aszt zavar ha ott a kép és latjak mire gondolt az ember

itt divat csak ez a hülyeség

le van szarva, hülye egy ország hülye emberekkel

Link to comment
Megosztás:

én voltam. az értesítést meg rossz helyre írtam illetve személy szerint nem lettetek értesítve. itt hibáztam elnézést.

a törlés oka meg egyszerű. Te vagy az egyetlen ki nem tudja megjegyezni h képpel nem idézünk. ha %-ban adok figyelmeztetést annak sok értelme nem lenne ezért döntöttem úgy h minden hozzászólásod törölni fogom ahol képpel idézel.

No akkor 1 et mondj meg én HOL idéztem képpel? mindegy nemérdekes , csak hogy az enyémet miért ?

Link to comment
Megosztás:

hogy mennyire le is sz@rom

töröld ha akarod

ki a f@aszt zavar ha ott a kép és latjak mire gondolt az ember

itt divat csak ez a hülyeség

le van szarva, hülye egy ország hülye emberekkel

És különben is a körteformákat és mecsboxaim add vissza,mert kitiltalak a játszótérről... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.