Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát igen, és akkor a taxizás már csak hab a tortán! :lol: :lol:

Anti, mikor lesz legközelebb gyorsulás kkházán? Tervezed hogy megjelensz, vagyis emeled a színvonalat a jelenléteddel? :P Meee mennék én is.. :lol:

26-án lesz idén az utolsó... ring sem lesz már meg semmi...

Ha nem fog szakadni az eső akkor megyek... de egyelőre esőt jósolnak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ugyan annyira esik nekem is mint másnak... én csak AWDkkel megyek egy katban...

Na jó, de te vagy ami vagy, a többi mind lejjebb való :lol: :lol:

Mondjuk jó lenne ha nem esne kivinném a vérebet én is, most már lesz normális powercuuuupom is, 15.26 a legjobb hivatalos kkházán mért időm, ott még sfi dobozzal mentem és teljesen lekopott gumikkal, jó lenne megdönteni, max ha nem fog menni, levágom az összes szííííjat, még a nadrágszíííjat is! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerezz slicket, és a ragacson biztos jobb rajtot tudsz venni... slick nélkül meg erősen gumifüggő...van aki jobbat megy van aki szarabbat... bár most KOE-n volt lehetőség vagy ragacson vagy mellőle rajtolni...remélem ez a lehetőség most is adott lesz, mert a ragacsra nem vágyok valahogy... :lol:

Az jó lenne ha lenne mind2 verzió, nem mind1 hogy 2000-ről indulok vagy 5000-ről, kimennék korán, bár mindig úgy szoktam és lehet menni ezerszer míg nincsenek sokan!

Link to comment
Megosztás:

Én is korán tervezem a kimenetelt...

Még korai beszélni róla, de ha minden összejön akkor majd elmegyek oda hozzád, és megyünk együtt, biztos jönnek más opelosok is!

Ui: Jaaaa és ha nem gond, én mennék majd elől, mert utoljára, kóvályogtunk mint fing a fürdőbe (emlékszel?) csak én vagyok a taxis :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.