Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most mi a rendvás f@szvan itt valami AVH találkozo hogy egy sima postot is kitörölnek ...

ki@szott seat akkoris egy trágyadomb és lopjak mint a cukrot

én voltam. az értesítést meg rossz helyre írtam illetve személy szerint nem lettetek értesítve. itt hibáztam elnézést.

a törlés oka meg egyszerű. Te vagy az egyetlen ki nem tudja megjegyezni h képpel nem idézünk. ha %-ban adok figyelmeztetést annak sok értelme nem lenne ezért döntöttem úgy h minden hozzászólásod törölni fogom ahol képpel idézel.

Link to comment
Megosztás:

én voltam. az értesítést meg rossz helyre írtam illetve személy szerint nem lettetek értesítve. itt hibáztam elnézést.

a törlés oka meg egyszerű. Te vagy az egyetlen ki nem tudja megjegyezni h képpel nem idézünk. ha %-ban adok figyelmeztetést annak sok értelme nem lenne ezért döntöttem úgy h minden hozzászólásod törölni fogom ahol képpel idézel.

GSi Club Hungary - gsi.opelclub.hu

GSI rulz:) Opel GSi tulajok a MOTE-ben.

www.gsiclub.hu

A fórum házigazdái: Atommanó

:lol:

Link to comment
Megosztás:

+ moderátorok, ha valakinek nem egyértelmű :lol:

GTE hogy van? Élvezte a kecskeméti utat?

Jó de akkoris, ok hogy nem nagy cucc kitörölni azt a szerencsétlen img taget és évek óta ezen megy a szenvedés, de azért mégis, - gyakorlatilag - mindenféle jelzés nélkül csak ezért törölni ezt meg mégegy hozzászólást is na szal az érdekes.

Jól van köszöni, élvezte. És a Suzuki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó de akkoris, ok hogy nem nagy cucc kitörölni azt a szerencsétlen img taget és évek óta ezen megy a szenvedés, de azért mégis, - gyakorlatilag - mindenféle jelzés nélkül csak ezért törölni ezt meg mégegy hozzászólást is na szal az érdekes.

Igazad van, már rég le kellett volna tiltani... :lol:

Meg, hogy, hogy jövök én itt a képbe azt már végképp nem értem... :lol:

Ráncsáááá rá Albi... rádfér... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó de akkoris, ok hogy nem nagy cucc kitörölni azt a szerencsétlen img taget és évek óta ezen megy a szenvedés, de azért mégis, - gyakorlatilag - mindenféle jelzés nélkül csak ezért törölni ezt meg mégegy hozzászólást is na szal az érdekes.

a plussz egy hozzászólás indokolt volt mert reagálás volt az idézésre. mindenféle jelzés meg megy már régóta. nem szeretnék itt tovább foglalkozni ezzel majd a moderátor kollégák eldöntik h helyes volt e lépésem vagy sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

a plussz egy hozzászólás indokolt volt mert reagálás volt az idézésre. mindenféle jelzés meg megy már régóta. nem szeretnék itt tovább foglalkozni ezzel majd a moderátor kollégák eldöntik h helyes volt e lépésem vagy sem :lol:

Én azt mondom, hogy igen, helyes volt...

Én már többször szóltam személyesen is Soniquenak emiatt... sőt volt már, hogy ezek után én is jelzés nélkül töröltem, mert úgy gondolom, hogy tudja mit miért... ha nem tetszik lehet úgy írni, hogy elférjen... ennyi... egyenlőre ez a szabály... kész passz...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.