Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen ez gáz, engem csak a méhsejtrács érdekelne.

Nézelödtem és a f..d transitokon van ilyen hütörács meg a mondeokon, lehet benézek egy f..d bontóba.

Ibizákon is van ilyen rács. Meg asszem még leonokon is. De amúgy külön táblában nem kapható sztem ilyen méhselytrácsos műanyag. Vagyis kapható, csak irreálisan drága. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ibizákon is van ilyen rács. Meg asszem még leonokon is. De amúgy külön táblában nem kapható sztem ilyen méhselytrácsos műanyag. Vagyis kapható, csak irreálisan drága. :lol:

Azért irtam a transitot meg a mondeot, mert azokon elég nagy felület ez a méhsejtes rács, és simán ki lehetne vágni belölle az f astra hütörács méretet.

Még táblában sem láttam hogy árulnának ilyet sajna. Te tudsz valahol? Mennyi az az irreális ár? bár lehet jobb ha nem tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

meleg is vót meg a kövesdi pálya nem épp a jó állapotáról híres,meg mérni se épp jól mérnek álltalában májusban mikor rossz volt az autó 14.4et mentem 151km/h val.....

Akkor tuti rövid volt a pálya! :lol:

14,4 151 Km/h-val lehetséges, de csak akkor, ha jól betapadsz szlikkel egy erős XE Kadettal vagy Astrával.

Most meg akkor lehet hosszú volt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor tuti rövid volt a pálya! :lol:

14,4 151 Km/h-val lehetséges, de csak akkor, ha jól betapadsz szlikkel egy erős XE Kadettal vagy Astrával.

Most meg akkor lehet hosszú volt.

nem tudom de nagy az összevisszaság <_<azt tudom hogy akik nyír1házán stabilan húzák szívóval a 15.4et azok most 15be bese tudtak nézni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Értem, csak az érdekelne, hogy ezekkel a szilentekkel mennyire kapnak nagyobb terhelést, a futómü többi elemei.

Pozitív, hogy direktebb lesz kisebb kormánymozdulatra is, mert a szilentek nem gondolkoznak. Fékre nem ugranak hátra a kerekek, ami Astránál, Vectránál, Calibránál jellemző. Sokkal tartósabb, mint a gyáriak.

Negatív talán csak annyi, hogy ha szárazon rakod össze, akkor nyikorognak, néha még akkor is, ha szilikonnal, illetve hogy nehezebb lesz szerelni, mert elég feszesek.

Link to comment
Megosztás:

Ahonnan állítólag téged is húzni kellett? Mivolt? :lol:

Most kicsit ránk járt a rúd, mert 4-es konvoj jött haza erre és ebből engem és a piros 3000-es Calit húzni kellett hazáig. :lol: :lol:

Végig szólt a kinyomócsapágyam, ami idő közben be is állt, majd valószínűleg bedarálta a kuplungszerkezet lamelláit.

Amikor indultunk haza, még reménykedtem, hogy esetleg hazahoz, de még a gokartpálya területén beesett a pedál és nem tudtam váltani.

Sebaj, majd tavasszal ismét menni fog, de most megkezdődőtt a téli szünet, szerintem ki is vonatom rövidesen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.