Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oda kellett volna rakni a szlalompályán egy kicsit... :lol:

Egyébként nem is értem... itt a sok nagyszájú rééécer, és senki nem állt oda a pályára, pedig elég jóra sikerült, tempó is volt kanyarok is minden ami kell... :huh:

Pedig én próbáltam megfűzni a Diny de nem adta be a derekát, Pitta meg nem vitt a szenivel. Saját autóval is tuti felmentem volna ha lett volna annyi manim hogy azzal menjek le.

Link to comment
Megosztás:

Blitzre letolhattátok volna az arcotokat, bár nem konkrétan a regenerálódásról szolt a hétvége... :lol:

Hát komolyan mondom, napi minimum 15-16 óra meló után kib@szottul egybefolynak a napok, soha nem tudok menni sehova, mindent elfelejtek, :huh:

Hidd el nem kicsit bánom hogy nem mentem :D

A feleségem ma 30 éves, franón mondom hogy azt is elfelejtem ha nincs egy incidens az m3-as autópályán tegnap, csináltam tegnap négy kanyart, mikor felhívott a feleségem hogy menjünk haza (kisvárda) a lányért délután ott nyaralt már most 4. hete, hát jó mondom ma úgysem vezettem csak 200-at mi az a 600 még ^_^ na mind1, jövünk hazafelé, megálltam egy kútnál hogy veszünk szendvicset meg valami naftát, bement az asszony meg a lány, én kint maradtam cigizni, már 10 percet vártam, mondom mivan mááá, bementem és nem akartak cigit adni az asszonynak, kérték a személyit B) erre mondja Regina hogy holnap leszek 30 éves :P ez a 10 centivel magasabb lány meg a lányom, erre a kutas meg hogy na persze :lol: na mondom akkor agggyál nekem more, rajtam csak látszik az idő foga :D szóval a szülinapot is el@@szom ha ez nincs, ezért is vagyok itthon ilyen korán :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.