Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1. igaz nem bubuval, de szoktam én is nyomi helyen parkolni, pláne amikor mutert viszem ide-oda.

2. a kép hátulról van, de látni kéne, hogy van-e kártya a szélvédőhöz rakva. Lehet meglepetés lenne.

3. Antinak még igaza is lehet.

4. a blitz nem volt messze, mert volt aki az ország másik végéből jött el, hogy jól szórakozzon, és a jelek szerint nem bánta meg. :lol:

A távolság mindig relatív. Mihez képest? :huh:

Legközelebbi buli a pályanap lesz Kecskeméten, szeptember 12.-én! Tessék készülni rá!

Link to comment
Megosztás:

Na voltam ma Ave mérésen, már akkor sejtettem hogy nem stimmel valami amikor a rajtnál megnyomtam a piros gombot és odébb böktem a készüléket, mentem egy 16.0 és egy 16.4-es időt, mondom neki valami nem stimmel, erre ő ááá dehogynem minden oké, ott is hagytam a p@csába 15.0-at mentem voszinál x@r gumikkal, meg kkházán is 15.2-őt sfi dobozzal meg x@r gumikkal, na mind1 csak mérges vagyok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Engem sem a kényszer visz rá, hanem, hogy ő jogosult rá valóban. Az a baj, hogy mindenki azt hiszi, hogy csak a sofőr lehet nyomi, ha ilyen helyen parkol, közben meg lehet valakit vitt.

A másik meg lehet, hogy simán az apja nevére vette a kocsit és ő használja, vagy csak kölcsönkérte, aki jogosult rá, hogy ott parkoljon. Nálunk fater jogosult rá (sajnos) és már ment a fehérrel, amikor a pirosat javították éppen és így az én autómról is készülhetett volna ilyen kép aztán én lettem volna a bunkó :lol:

Az már más kérdés, hogy van, aki tényleg szimplán az, de nem biztos, hogy autó alapján kéne ezt megítélni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Annyira átlátszó marketing fogás volt...hogy nagyon... igen, valóban jó lett volna, de lássuk be, nem biztos hogy jót tett volna, ha ropira verik a mai fiatalok a nagy Schumit... ^_^

Vagy ha Sumi a mai fiatalokat :lol:

Azon gondolkoztam hogyha lecserélném a GSi-t akkor milyen autók jöhetnének szóba, de annyira nem jut eszembe semmi :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.