Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem, mert fel lett írva a progiba... vagy ha kiszedjük akkor egyáltalán nincs... nincs azzal baj, csak feljebb kell szúrni, illetve dolgozunk valamilyen opciós megoldáson, hogy tudjam én állítani...
sztem ott más lehet.... jobb lenne az anélkül, minek az ? amugy pl nekem sokkal szarabb volt a tapadásom sokkal....furcsa
Link to comment
Megosztás:

hát ott a rajtprogrammal nem okés vmi ez tuti sima 265 lovassal is gecijot lehet lőni ....

Utcán nincs és nem is volt vele gond eddig sem...Csak Lacházán nem volt okés a dolog... :huh:

Amúgy Feron a sárga EVO-val pont ugyan így járt, és a román békalámpás STI is... :lol: pedig az 400 Le állítólag...és Feroné is 360-370 között valahol..

Link to comment
Megosztás:

hát ott a rajtprogrammal nem okés vmi ez tuti sima 265 lovassal is gecijot lehet lőni ....

az utcán tök más mert ott a rpm limiter is jo mondjuk addig amig megnem tudod milyen igazibol egy rajtprogram egyébbiránt gyári a motorvezérlő? mert ha igen akkor abban csak egy dual rpm limit van ami egy fos.... közel se rajtprogram ....hapedig egy nem a saját ecu.s és opcios a rajtprogram akkor egy normál rajtproggramnál amikor bekened csinál egy 40 fokos gyujtásretardot meg vagy 1bart amit addig tart mig az auto elindul és akkor megkap egy jelet majd vissztér a teligázos táblára viszont ha pl van rajta egy 4-5kg os lendkerék akkor a büdös életbe nem lessz ######a a rajt

Link to comment
Megosztás:

az utcán tök más mert ott a rpm limiter is jo mondjuk addig amig megnem tudod milyen igazibol egy rajtprogram egyébbiránt gyári a motorvezérlő? mert ha igen akkor abban csak egy dual rpm limit van ami egy fos.... közel se rajtprogram ....hapedig egy nem a saját ecu.s és opcios a rajtprogram akkor egy normál rajtproggramnál amikor bekened csinál egy 40 fokos gyujtásretardot meg vagy 1bart amit addig tart mig az auto elindul és akkor megkap egy jelet majd vissztér a teligázos táblára viszont ha pl van rajta egy 4-5kg os lendkerék akkor a büdös életbe nem lessz ######a a rajt

Ecutekes...ami biztos tod, hogy a gyárilag full írható computert felülírják teljesen...nálam is módosul a gyújtástábla a rajtprogi alatt úgy rémlik, de erre nem esk...

1 bart is lehet simán, mert van akinek úgy van, de én nem akarom kinyírni szerencsétlent... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.