Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol: :huh: ^_^

Ui: Hogy írjak is valamit, mert még a fogyasztós hazajön a balcsiról és beszól :P :D

Anti voltál? Idő? B)

Jaaa, most olvastam, így válaszolok magamnak!

Figyelj Csabika :lol:

rajtprogi belőve (sajnos előre meghatározott fordulaton)...

Beálltam, elrúgtam, aztán azon vettem észre magam, hogy beleragadtam a ragacsba... úgy bebutult, hogy 1.200-as fordulatra visszaesett, és onnan kezdett menni... ez eljátszottam kétszer, és mivel én nem tudok ezen állítani, így nem is erőltettem tovább... Sajnos hibáztam azzal, hogy utcai körülmények között ami jól működik az itt most nem... sajnos ezt kihagytam a számításból, így sikerült menni két fergeteges 14 alja időt...

Érted Csabikám? :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :huh: ^_^

Ui: Hogy írjak is valamit, mert még a fogyasztós hazajön a balcsiról és beszól :P :D

Anti voltál? Idő? B)

Voltam...de minek...odaragadtam a rajthoz... :lol: 5.000-re van írva a rajtprogi, én nem tom módosítani... (majd most csinálunk olyat amit tok...) mert utcán ez hibátlan...d Így elrúgtam 5.000-ről (többről nem tom a rajtprogi miatt mert az limiter is egyben) és úgy befulladtam a ragacs miatt, hogy leejtett 1.200-as fordulatra...és onnan kellett összeszedni magát...ami mint tudjuk esélytelen... így sikerült abszolválni egy 14.3-as időt, és nem is erőltettem tovább...inkább néztem a nagyokat...de nagy csodák nincsenek... 13.0 körül tud valahol az autó... ha nem ragad oda... :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, most olvastam, így válaszolok magamnak!

Figyelj Csabika :huh:

rajtprogi belőve (sajnos előre meghatározott fordulaton)...

Beálltam, elrúgtam, aztán azon vettem észre magam, hogy beleragadtam a ragacsba... úgy bebutult, hogy 1.200-as fordulatra visszaesett, és onnan kezdett menni... ez eljátszottam kétszer, és mivel én nem tudok ezen állítani, így nem is erőltettem tovább... Sajnos hibáztam azzal, hogy utcai körülmények között ami jól működik az itt most nem... sajnos ezt kihagytam a számításból, így sikerült menni két fergeteges 14 alja időt...

Érted Csabikám? ^_^

B) :P :lol: Azért neked leírtam még 1x... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam...de minek...odaragadtam a rajthoz... :huh: 5.000-re van írva a rajtprogi, én nem tom módosítani... (majd most csinálunk olyat amit tok...) mert utcán ez hibátlan...d Így elrúgtam 5.000-ről (többről nem tom a rajtprogi miatt mert az limiter is egyben) és úgy befulladtam a ragacs miatt, hogy leejtett 1.200-as fordulatra...és onnan kellett összeszedni magát...ami mint tudjuk esélytelen... így sikerült abszolválni egy 14.3-as időt, és nem is erőltettem tovább...inkább néztem a nagyokat...de nagy csodák nincsenek... 13.0 körül tud valahol az autó... ha nem ragad oda... :lol:

Én is 13 aljára saccolok, de rajtprogit nem lehet kiiktatni?

Link to comment
Megosztás:

nem, mert fel lett írva a progiba... vagy ha kiszedjük akkor egyáltalán nincs... nincs azzal baj, csak feljebb kell szúrni, illetve dolgozunk valamilyen opciós megoldáson, hogy tudjam én állítani...

Aha, nem tudom milyen papucsok vannak alatta de magasabb rpm-ről meg nehogy osztómű gond legyen.

Link to comment
Megosztás:

nekem /80 van ^_^

Anti !

a ragacsban reccsenhet is nem ? :lol:

De igen... :huh: Sokaknak tört is ez az amaz... eddig nem volt ilyen ragadós a ragacs... most lehet a meleg miatt nagyon jóra sikerült... a hátsó difimmel nekem is lett valami, de nem biztos, hogy ott... majd szerdán megnézzük...

Link to comment
Megosztás:

Aha, nem tudom milyen papucsok vannak alatta de magasabb rpm-ről meg nehogy osztómű gond legyen.

235/45 17, elvileg az a legideálisabb, ha el is tudja forgatni kicsit...akkor nincs olyan veszélyben az osztómű, difi, hajtás...

Fapuma is eltörte a difijét... Audik törték a féltengelyeket...szal volt történés...

Link to comment
Megosztás:

235/45 17, elvileg az a legideálisabb, ha el is tudja forgatni kicsit...akkor nincs olyan veszélyben az osztómű, difi, hajtás...

Fapuma is eltörte a difijét... Audik törték a féltengelyeket...szal volt történés...

A kis okos, megállsz amikor kell! :huh:

Tibi most 15 colosakat tett a bubu alá, ha jól emlékszem annyit mondott, de lehet 16 mert a 15 nem megy fel, de én 15-re emlékszem, azt mondta hogy ezekkel a papucsokkal jobbat megy, és padlóról el lehet rugni, no problem!

Link to comment
Megosztás:

A kis okos, megállsz amikor kell! :huh:

Tibi most 15 colosakat tett a bubu alá, ha jól emlékszem annyit mondott, de lehet 16 mert a 15 nem megy fel, de én 15-re emlékszem, azt mondta hogy ezekkel a papucsokkal jobbat megy, és padlóról el lehet rugni, no problem!

Hát ha STI, akkor ha jól tom már 16 sem megy fel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kis okos, megállsz amikor kell! :lol:

Tibi most 15 colosakat tett a bubu alá, ha jól emlékszem annyit mondott, de lehet 16 mert a 15 nem megy fel, de én 15-re emlékszem, azt mondta hogy ezekkel a papucsokkal jobbat megy, és padlóról el lehet rugni, no problem!

Hát nem hiányzott, hogy valami nagyobb grimbusz legyen... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.